Плакати, що промовляють до людей в окупації | Bloom Büro

В Bloom Büro створили серію плакатів "Я з тобою щодня", які від імені воїнів, лікарів, волонтерів та дітей промовляють до людей, що опинилися в окупації.

Як це — бути в окупації?

Не мати доступу до актуальних новин. Тижнями не чути рідних голосів. Не знати, чи чекають на тебе за лінією розмежування.

Ми чуємо ці історії від знайомих, родичів та по телебаченню. І ми хочемо сказати кожному і кожній, хто під окупацією, — ми з вами щодня!

Цей поклик надихнув нашу команду на створення серії плакатів "Я з тобою щодня", які промовляють від імені воїнів, лікарів, волонтерів та дітей — усіх, хто щоденно та невпинно працює на перемогу.

Ми хотіли донести, що Україна — це не інституція. Це люди, які тут живуть, люблять, волонтерять, захищають. І дуже чекають на повернення усіх українців додому.

Копірайт може прочитуватися двома способами:

"Я з тобою. Щодня працюю" — як констатація, що вільна частина України робить все, щоб повернути людей та території додому.

"Я з тобою щодня працюю!" — як заклик до спільної дії, об'єднання сил на перемогу.

Формат плакатів — А4 у горизонтальній позиції, аби їх було просто надрукувати на принтері та поширювати вулицями міст. Аби люди бачили очі своїх людей, надихалися вірою в деокупацію і робили все можливе для перемоги та повернення додому. В Україну.

Залишаємо посилання на файли цих плакатів, щоб кожен, кому це потрібно, міг їх роздрукувати. А якщо у вас є ідеї для розвитку цього мініпроекту, пишіть мені і ми втілимо їх разом.

Все буде Україна!

·
355
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно
Головна