Платформа для фрилансерів Fiverr зупиняє роботу в росії

На початку березня платформа для фрилансерів Fiverr опублікувала лист, у якому зазначила свою підтримку Україні.

«Словами неможливо передати тот сум, який ми відчуваємо за народом України. У Fiverr є співробітники в офісах по всьому світу, але одна з наших найулюбленіших і яскравих команд працювала в офісі в Києві. Ось чому для нас ця війна не є далекою трагедією, яка розгортається в кабельних новинах і соціальних мережах: це клубок у наших колективних горлах і пекучий біль у наших серцях, який не зникає. Fiverr — це сім’я, і наші брати і сестри страждають», — зазначає у листі Брент Месенджервіце-президент з публічної політики та залучення громади.

За словами DOUводночас з цим, Fiverr надсилала інші листи для своїх російських клієнтів.

Джерело: DOU

Зазначено, що «війна в Україні принесла страх й невизначеність по обидва боки кордону». Fiverr пише, що намагається зрозуміти, чи вплинуть санкції на спільноту, а тим часом користувачі з росії зможуть, як і українці, отримувати дострокові виплати. Це дозволить виводити гроші одразу, а не чекати 13 днів, як зазвичай. Також компанія обіцяла підтримувати зв’язок з російською спільнотою.

9 березня Fiverr оголосила, що все ж зупиняє операції на російському ринку. Користувачі не зможуть реєструвати нові акаунти або використовувати існуючі, але зможуть зняти отримані на Fiverr гроші.

«Руйнування в Україні спричинили глобальні економічні санкції, спрямовані на припинення конфлікту. У світлі ситуації, що триває, Fiverr з сьогоднішнього дня призупиняє свою діяльність в росії. Ми не дозволимо реєструвати нові облікові записи або використовувати наявні акаунти для покупки або продажу на нашій платформі. Однак, ми дозволяємо нашим російським фрілансерам вилучати свої поточні заробітки, щоб переконатися, що ми виконали свої зобов’язання перед ними», — йдеться у листі

Джерело: DOU

823
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно