Платформа для управління проєктами Asana надає безкоштовний доступ українським NGO

Платформа для управління проєктами Asana надає безкоштовний доступ українським NGO

SaaS-платформа для управління проектами Asana надає безкоштовний доступ до свого сервісу Asana Premium для українських неприбуткових організацій, що впроваджують гуманітарну допомогу постраждалим під час війни в Україні. Також платформа надає 2 місяці trial-періоду для всіх українських клієнтів.

Про сприяння Asana розвитку українського бізнесу в умовах війни повідомляє компанія Partnerway, офіційний український провайдер продуктів таких технологічних лідерів, як Google Workspace, Microsoft, Asana, AWS та Zendesk. Partnerway є офіційним партнером та амбасадором Asana та допомагає компаніям встановити сервіс.

Хто і як може подати заяву?

Подати заяву можуть представники українських неприбуткових організацій та NGO, які надають гуманітарну допомогу особам, що постраждали внаслідок війни в Україні.

Якщо ви є представником такої організації, чекаємо на вашу заяву. Подати її можна тут, звернувшись до провайдера Partnerway. Заявник має вказати назву та сайт компанії, чи користується Asana, чи бажає отримати доступ вперше, а також, скільки потрібно ліцензій.

Які переваги отримає ваша компанія:

  • Рік безкоштовного використання Asana Premium (платний сервіс коштує €10.99)
  • Можливість планування проєкту за діаграмою Ґанта
  • Безлімітні дешборди
  • Управління приватними командами та проєктами
  • Допомога у налаштуванні системи та побудові процесів
  • Технічна підтримка та консультації впродовж усього періоду використання системи

Asana доступна для Windows, Mac OS, IOS та Android. SaaS-платформа є однією з найпопулярніших проджект-менеджмент сервісів серед співробітників міжнародних та українських компаній. За даними Datanyze, платформу обрали 4,799 компаній в 2022 році. Google, Airbnb, Deloitte, Vodafone, SoftServe, Paypal вже перевели свої процеси на Asana.

Дякуємо Asana за своєчасну допомогу та підтримку українського бізнесу, який протистоїть руйнаціям, що своїми злочинними діями завдає росія мирним громадянам України. В свою чергу, Partnerway перераховує 100% прибутку організації на підтримку української армії протягом військових дій в Україні.

Все буде Україна 🇺🇦

·
342
·
super 2
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна