Послухати історії підписів та пройти інтерактивний квест: в аеропорту «Бориспіль» відкрили виставку «Сила підпису»

8 серпня у зоні вильоту терміналу D міжнародного аеропорту «Бориспіль» відкрилася інтерактивна виставка «Сила підпису». 100 квадратних метрів експозиції розкажуть відвідувачам найцікавіші історії підписів, що змінювали світ та Україну.

Яке прізвисько здобув король Іоанн Безземельний за свої поразки, і підпис під яким документом увічнив його ім’я в історії? Що мають на увазі американці, коли кажуть «зробити Джона Хенкока», і до чого тут розчерк під Декларацією незалежності США? Як підпис японського дипломата Тіуне Сугіхари врятував шість тисяч життів? Як Михайла Горбачова «полонили» на борту літака «Мрія», і як це сприяло підписанню важливого документа? Відповіді на ці запитання дає виставка «Сила підпису. Бориспіль». Відвідувачі також зможуть пройти інтерактивний квест та перевірити надійність своїх цифрових підписів – паролів.

У грудні 2019 року понад вісім тисяч гостей відвідали квест-музей «Сила підпису» в Київській галереї мистецтв «Лавра». Подальші події в світі та в Україні лише переконали нас в актуальності теми підпису. Саме сила підпису під час пандемії закриває або відкриває кордони країн, рятує тисячі життів. Символічно, що наступною локацією виставки, що була створена до 15-річчя нашої компанії, став аеропорт «Бориспіль». Саме тут починаються подорожі, що вимірюються не лише кілометрами й годинами, але й новими сенсами і враженнями. Ми хочемо, аби українці та іноземці дізналися більше про історію ключових для України та світу підписів, переконалися в тому, що їхній підпис важливий, що один розчерк здатен змінити карту світу, життя мільйонів або долю кожного з нас.

Михайло Харенко, організатор проєкту та партнер юридичної фірми Sayenko Kharenko

Виставка складається з чотирьох тематичних зон. В одній із них гості потрапляють до бібліотеки з величезними книгами, кожна з яких розповідає про найважливіші документи в історії людства та долі тих, хто їх підписав. Друга зона розповідає історію України — від барокового підпису гетьмана на конституції Пилипа Орлика до підписання Акта проголошення незалежності в серпні 1991 року. В третій тематичній зоні на гостей чекають історії підписів видатних художників, розповіді криміналістів-почеркознавців про те, хто, як і навіщо підробляє підписи. Також тут можна дізнатися про підписи, яким немає ціни, тому що вони врятували тисячі життів. Четверта зона розповідає про цифрові підписи та способи біометричної ідентифікації людини.

Під час карантину «Сила підпису. Бориспіль» працюватиме з урахуванням посилених заходів безпеки. Окрім вже звичних правил роботи (вхід у масках, дезінфекція інтерактивних елементів та інших поверхонь), ми встановили сенсорні дезінфектори та бактерицидний рециркулятор повітря, що працює у присутності людини без шкоди для її здоров’я. Відвідати виставку зможуть пасажири з квитками на міжнародні рейси з терміналу D.

  • Що: Інтерактивна виставка «Сила підпису. Бориспіль»

  • Де: Міжнародний аеропорт «Бориспіль», зона вильоту в терміналі D
  • Коли: з 8 серпня 2020 року
  • Графік роботи: щодня з 07:00 до 23:00·
859
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна