Повнометражний фільм українського режисера Тараса Дроня «Із зав’язаними очима» (Blindfold) переміг на Варшавському кінофестивалі, повідомляє НВ Style.

Офіційний трейлер до фільму «Із зав’язаними очима»

Ігровий дебют здобув першість у конкурсі перших і других фільмів (Competition 1−2), у межах якого відбулася світова прем'єра на Варшавському фестивалі.

«Ми дякуємо всім, хто вірив і не вірив у наш проєкт. Це великий крок як для нас самих, так і всього українського кіно. У Варшаві відбулося чотири покази нашої картини. Q&A після показу тривав понад 30 хвилин, і навіть після його закінчення глядачі не хотіли відпускати авторів. Тому завершували бесіду вже поза межами глядацького залу. Ми дякуємо як глядачам, так і членам журі, які відзначили нашу картину»,— розповіли НВ Style Тарас Дронь та продюсерка фільму Валерія Сочивець.

Кінострічку визнали найкращою з-поміж 15 інших, представлених у цій категорії. Тарас Дронь отримав приз журі та грошову премію в розмірі 10 000 злотих.

Варшавський кінофестиваль — це найбільший кінофестиваль Східної Європи, який проходить в офлайн-форматі з 9 до 18 жовтня.

Джерело: НВ Style