Прем'єра "Рози. Фільм-кабаре" на Docudays UA вже цього тижня!

Прем'єра документального фільму "Рози. Фільм-кабаре" відбудеться у рамках Національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA. До національного конкурсу увійшло п’ять стрічок, герої та героїні яких шукають відповіді на одвічні питання і знаходять їх у мріях, виборі, повсякденні, активізмі та, звісно, коханні.

Сім актрис Dakh Daughters, сім відьом, сім образів жіночності та сім способів буті собою – на одному диханні, в одному фільмі! Спеціально до прем'єри художником Віталій Кравець створив цей метафоричний постер.

Цей документальний трагікомічний мюзикл досліджує вершини жанру сучасного кабаре, розкриваючи історії семи артисток інтелектуального фрік-кабаре Dakh Daughters Band. Пильно придивляючись до кожної з артисток, ми відкриємо для себе сім ролей, сім образів жіночності, сім способів бути собою і сім життєвих кредо.

Під час революції на Майдані 2014 року, у поворотний момент в історії країни, мистецтво стає для Dakh Daughters способом осмислення цих подій та допомагає поглянути у вічі суворій реальності з мудрістю й надією. Магія цього політичного кабаре — у поєднанні радості життя і жахіття спустошливої війни, яка, навіть будучи невидимою, все ж кидає свою тінь поміж яскравих сценічних вогнів.

Одного разу в гримерці відомого київського театру "Дах" сім акторок придумали проєкт Dakh Daughters. На першому сольному шоу "Рози" вони представили світові сучасну інтерпретацію мистецтва кабаре, яке у своїй абсолютній карнавальній свободі вміє розважати публіку найсерйознішими темами. Водночас Україна опинилась на порозі значних змін не тільки в суспільстві, але й у свідомості тисяч людей. Революція гідності та війна на Сході розкривають героїнь у тонкощах характерів, світоглядів, творчих рефлексій.

На платформі Docudays UA вже стартував попередній продаж квитків на прем'єру. 

ДНІ ПЕРЕГЛЯДУ ОНЛАЙН

27/03 – 04/04

КВИТКИ

https://bit.ly/ROSES-Film-Cabaret-Tickets

Кількість переглядів обмежена. Поспішайте!

***

ТВОРЧА КОМАНДА

Режисерська робота – Ірена Стеценко

Продюсування – Олександра Кравченко, Олег Соснов

Операторська робота – Сергій Стеценко / Serhiy Stetsenko

Монтаж – Ірена Стеценко, Микола Базаркін, Віктор Онисько, Тетяна Дородніцина

Звук – Марія Нестеренко

Фільм створено за підтримки Українського культурного фонду та у партнерстві з DGTL RLGN.

·
829
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна