Projector проведе безоплатну конференцію ХІД: про ефективний маркетинг із обмеженими бюджетами

Projector Creative & Tech Institute організовує безоплатну онлайн конференцію ХІД про маркетинг. 23 червня шестеро українських експертів розкажуть про різні маркетингові методи та інструменти для залучення клієнтів і підвищення продажів навіть попри обмежені бюджети.

Конференція стане фінальним етапом програми Projector & INCO Academy — Work in Tech за підтримки Google.org. Завдяки цій навчальній програмі сотні українців та українок, які втратили роботу та дохід внаслідок війни, отримали стипендії на вивчення «Digital Marketing & E-commerce». Онлайн подія буде корисною для маркетологів різного рівня – від початківців до досвідчених спеціалістів, а також для власників малого й середнього бізнесу, студентів і випускників маркетингових програм, та для фахівців, яким наразі бракує досвіду й бюджету для втілення задумів.

У програмі заплановані виступи таких спікерів, як:

  1. Ілля Азовцев, Growth Marketing Lead у Expandi.io та ex-Growth Marketer lempire & lemlist, розповість, як перетворити ком’юніті на канал для залучення нових клієнтів у стартапі;
  2. Анастасія Авраменко, CMO в obimy, розкаже про спілкування з аудиторією і віральність;
  3. Ігор Шевкопляс, Ex-CMO у SendPulse, пояснить, як налаштувати email маркетинг з нуля;
  4. Сергій Гудков, Senior Product Manager у Adwisely, говоритиме про лендинги як справжній маркетинговий інструмент;
  5. Володимир Сябрук, ex-Product Manager & Campaign Manager у Talkable, ex-Retail Marketing & Loyalty Manager в Adidas/Reebok, ділитиметься досвідом роботи з реферальними програмами за мінімальних бюджетів;
  6. Юліана Осельська, керівниця з маркетингу Google Workspace в EMEA, допоможе зрозуміти, як вивести сайт на першу сторінку в Google.

Участь у конференції відбуватиметься за попередньою реєстрацією. Подія пройде на платформі Projector Library. Після події організатори поділяться записом, який залишатиметься у відкритому доступі.

156
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно