Projector запускає 9 річних освітніх програм Professiums


Projector перезапускає професійну освіту і створює новий формат річних курсів Professiums. Більше не треба виїжджати з країни, щоб отримати потужну конкурентну освіту.

За кілька місяців можна розібратися у програмі та софті, але професію неможливо опанувати нашвидкуруч. Тому школа вирішила робити серйозну освітню програму Professium, яка допомагає побудувати систему координат у індустрії, розширює світогляд і і формує сильних спеціалістів.

Professium — це як піти у тренажерку для мозку на рік. Це виклик. Це гра у довгу. Це рік досвіду і майданчик для експериментів. Це як університет, якого у нас не було, де все як у житті — справжні дедлайни, реальні проекти та клієнти.

Ось дев'ять Professiums 2019-2020 рр.

Web Design Professium

Курс з веб-дизайну, для тих, хто хоче навчитися створювати сайти фестивального рівню, які будуть отримувати світові нагороди.

Visual Communications Professium

Курс візуальної комунікації, який допоможе графічному дизайнеру вийти за межі логотипів, бланків, візиток та навчитися працювати з концепціями, меседжами та смислами.

Product Interface Design Professium

Секрет курсу в єдиному правилі — «все як у житті». Студенти вчаться вирішувати проблеми українських продуктових компаній та стартапів в умовах реальних технічних обмежень та дедлайнів.

Product Management Professium

Щоб управляти технологічними продуктами, потрібна серйозна глибина знань — менеджер має розбиратися як у технологіях, так і в маркетингу, менеджменті, дизайні, вміти працювати з командою, партнерами та власниками. Курс з продуктового IT-менеджменту, який закриває цей горизонт знань.

Data science & machine learning Professium

Вся база знань з сучасного Machine Learning, щоб навчитися прискорювати навчання моделей з допомогою Deep Learning, Computer Vision, Natural Language Processing та AI.

Illustration Professium

Перша українська навчальна програма, що дає фундаментальну освіту з експериментальної та комерційної ілюстрації.

CG Art Professium

Курс комп’ютерної графіки для художників, який допоможе опанувати візуальну бібліотеку образів у різних напрямках ринку — мультфільми, ігри, кіно, ілюстрація, visual development.

Frontend Professium

Курс з формування сильного фронтенд-спеціаліста, який зможе працювати з різними бібліотеками, фреймворками та дивитиметься на професію програміста ширше.

Animation Professium

Курс із вивчення практичних принципів класичної та 3D анімації, щоб створювати персонажів, у магію яких повірить глядач.

Для того, щоб стати студентом Professium, потрібно подати заявку, скласти іспит та пройти співбесіду з куратором. Дедлайн подачі заявок на вступ — кінець червня.

2-го червня у Проджекторі пройде Professium Open Day — це відкрита подія, де можна буде познайомитися з усіма кураторами Професіумів та почути презентацію річних програм.


997
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно