Промо весняного сезону телеканалу ТЕТ

Телеканал ТЕТ представив новий відео-ролик, який став частиною промоції весняного сезону на телеканалі.

Ідея

У новому ролику креативна команда поставила собі за мету донести своїй аудиторії ідею того, що не треба чекати початку календарної весни, аби зарядитися гарним настроєм. Саме тому телеканал ТЕТ готовий вже с 15 лютого тішити своїх глядачів новими прем’єрами ситкомів та комедійних серіалів, яскравим кіно та старими героями у нових смішних ситуаціях.

Завдання

Основне завдання ролика — прокомунікувати слоган «Все заради твоєї усмішки», наголосити на позиціонуванні бренду, як головного гумористичного майданчика країни, а також показати, які прем'єри відбудуться навесні — «Одного разу під Полтавою», «Країна У 2.0», «Батько рулить», «Прибулець», «Зірки, чутки та Галлівуд», кінопоказ.

Реалізація

У ролику були використані яскраві та веселі уривки з майбутніх прем’єр сезону для того, щоб поділитися з глядачем радісним настроєм та викликати у нього усмішку.

Відео створювалося відділом ефірного промо та дизайну телеканалу ТЕТ. Для того, щоб заохотити глядача та викликати у нього зацікавлення, бажання ввімкнути телевізор, використовувалися короткі динамічні кадри, поліекрани, а також озвучка з короткими, чіткими та виразними епітетами, щоб стимулювати до дії. 

·
467
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна