Проєкт підтримки підприємців «Працюй на перемогу» розпочинає партнерство з освітнім центром Startup Ukraine

Планується співпраця з іноземними фондами та створення лекторію про ведення бізнесу в умовах війни.

18 квітня ми запустили онлайн-платформу Work4UA на підтримку підприємців, які продовжують працювати в умовах війни. До проєкту «Працюй на перемогу» долучається освітній центр Startup Ukraine, який навчає основам бізнесу з 2012 року. В межах партнерства планується залучення іноземних фондів для підтримки малого та середнього бізнесу України та запуск лекторію для підприємців на платформі Work4UA.

На сайті вже опубліковано понад 100 історій підприємців, які працюють на перемогу України. Переважна більшість наразі не отримує прибутків, але продовжує свою справу, щоб допомагати армії, волонтерам та всім українцям. Кожна історія — підприємець або команда — може отримати фінансову підтримку від громадян та організацій зі всього світу. Для надання учасникам проєкту більш масштабної адресної підтримки, на базі освітнього центру Startup Ukraine буде розпочато роботу з іноземними фондами.

Партнерство з платформою Work4ua важливе, тому що підприємці є другим фронтом — вони намагаються перезапустити бізнеси, щоб допомагати тримати тил на першому фронті. Тому потребують підтримки, щоб не залишатися один на один зі своїми проблемами.

Анна Петрова, засновниця Startup Ukraine

Окрім співпраці з іноземними фондами, на платформі Work4Ua також планується створення освітнього розділу, присвяченого веденню бізнесу в умовах війни. Лекції проходитимуть в форматі коучингу, менторства та психологічних порад. «Зараз підприємці не націлені на ґрунтовне навчання та довгострокові курси, але потребують швидких та дієвих рішень», — зазначили в Startup Ukraine.

Нагадаємо, в рамках проєкту «Працюй на перемогу», українські підприємці розповідають про свою справу на сайті та додають фото команди чи себе на робочому місці. Для верифікації вказують ЄДРПОУ чи ІПН підприємця, рахунок PayPal та номер банківської картки, на які донори кампанії зможуть перераховувати кошти для підтримки.

Більш детальну інформацію та історії українських підприємців можна знайти на сайті проєкту, Facebook й Instagram сторінках.

636
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно