Reface запускає застосунок для створення проукраїнських мемів

Reface запускає новий продукт для українців по всьому світу — «Мемомет». Це застосунок із простим інтерфейсом і функціоналом, який дозволяє створювати проукраїнські меми та смішні колажі. За допомогою нейромереж користувачі можуть легко вирізати об'єкт, людину чи голову з будь-якого зображення і перетворити їх на мем. Також у застосунку є чимало готових шаблонів й об'єктів, до яких постійно додаватимуть нові.

«Ми зрозуміли, що меми рятують від тривожності, ще під час пандемії коронавірусу. Тоді наші користувачі ділилися, що створення розважального контенту у Reface допомагає їм зняти напругу в умовах самоізоляції. Війна ж в Україні показала не тільки те, яка сильна наша армія і народне єднання, але і те, що гумор – частина українського культурного коду, який ми пишемо просто зараз. Напевно, це перша війна у світі з такою кількістю мемів і цілющих жартів», — коментує Дмитро Швець, СЕО Reface.

Як створити мем у «Мемометі»?

 1. Завантажити зображення чи обрати із запропонованих. Технологія автоматично розпізнає людей/об’єкти й виріже їх.
 2. Змінити фон чи додати новий об’єкт на зображення.
 3. Придумати влучний підпис.
 4. Зберегти результат і поділитись ним у соцмережах або запропонувати свій мем Telegram-каналу «Мемомет». Найкращі буде опубліковано.

Серед стандартних об’єктів у застосунку будуть як позитивні персонажі: Зеленський, Арестович, Кім, — так і негативні: путін, лавров, шойгу. До того ж будуть додані легендарні атрибути цієї війни: «Джавеліни», трактори, корабель, — а також локалізовані бекграунди для мемів: дорожні знаки, довгий стіл путіна, автобусна зупинка у Чорнобаївці.

Завантажити «Мемомет» можна в AppStore або Google Play. Застосунок безкоштовний.

Джерело: Buro 24/7

·
843
·
super 4
CASES
Ukraine
Читачів
84
 • Сергій Аністратенко
 • Bogdan Bilich
 • Владислав Горбунов
 • Aleksandra Galian
 • Алексей Чернов
 • Timur Kukharets
 • +78
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна