robota.ua представила нове позиціонування і рекламну кампанію

Перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні robota.ua запустила масштабну рекламну кампанію, в рамках якої показала оновлену креативну платформу і позиціонування.

Щоб краще розібратися в процесах пошуку роботи, компанія спільно з партнерами Kantar Ukraine і MZ Hub опитала понад 1600 людей з усієї України. За 6 місяців підготовки проекту було проведено близько 120 зустрічей з представниками компаній, які допомагали вивчати customer journey, зміни ринку праці, pain & gains пошукачів та роботодавців. До роботи над новим позиціонуванням залучили креативне агентство IAMIDEA і маркетингове — Die Kulturtrager.

Основний інсайт дослідження: для багатьох пошукачів процес пошуку роботи — це теж робота. Вона приносить стрес і сумніви, відчуття спустошеності і втрати часу. Людям не вистачає простої й чіткої інструкції "Як шукати, щоб знайти", а один із головних болів — відсутність впевненості в роботодавці.

Їм потрібен надійний партнер, який не просто підтримає словом, а реально допоможе у процесі пошуку роботи. robota.ua і є той помічник, який ось уже 21 рік допомагає роботодавцям і пошукачам знайти один одного.

У новій комунікації компанія показує, що пошук роботи може бути набагато простішим, легшим і приємнішим, коли такий помічник не просто поруч — він працює на тебе:

  • Перевірка роботодавців працює на тебе.
  • Пошук вакансій на карті працює на тебе.
  • Конструктор резюме працює на тебе.

robota.ua працює на тебе :)

Наше ключове завдання — донести кандидатам, що у стресовому процесі пошуку роботи (з неясними процедурами, неочевидним кінцевим результатом) ми — надійний помічник. Ми можемо не тільки запропонувати кращі позиції від кращих перевірених роботодавців, а й, завдяки безлічі функцій, робимо цей процес зрозумілим, простим і швидким. Використовуючи гумор в комунікації, ми хочемо допомогти людям ставитися до пошуку роботи спокійніше і простіше, не стресувати.Знання нашого бренду — найвище на ринку (Brand Awareness robota.ua = 87,3%*), отже, більшість кандидатів знають, для чого потрібні сайти пошуку роботи. Наша мета — показати, що саме з robota.ua це легко, швидко і надійно.

Ярослав Гуменюк, CMO, Brand Ambassador robota.ua

Під час дослідження ми почули багато драматичних розповідей про те, як шукають роботу зовсім різні люди. Всі вони стикалися з несподіванками, від яких росла тривога. Разом з тим ми побачили, що пошукачі вдячні цивілізованим job-бордам як явищу. Це спостереження і стало відправною точкою для роботи над новим позиціонуванням.

Юлія Масієнко, керуючий партнер дослідницького агентства MZ Hub

За останні три місяці майже 2/3 всього населення України з доступом в Інтернет скористалися job boards. Вони стали для українців ще новим, але вже знайомим способом пошуку роботи. Нова бренд-стратегія robota.ua відштовхується саме від такої реальності. Слідуючи за еволюцією потреб клієнтів, її центр уваги перенесений зі «знайомства» з категорією на «досвід користування» категорії. І серед інших job boards robota.ua робить це першою.

Кирило Скікевіч, керуючий партнер бюро стратегічного маркетингу Die Kulturträger

Правда полягає в тому, що для людей процес пошуку роботи — це теж робота. Ще одна. Але як її робити правильно без стресу — мало хто знає. У креативі ми вирішили показати людей, які знаходяться в пошуку, але у яких є ціла команда помічників. Роблячи акцент на функціональності продукту, ми хочемо показувати, що реально людина отримає від використання продукту і як він може допомогти йому в пошуку роботи.

Ігор Фінашкін, креативний директор I AM IDEA

В рамках нової рекламної кампанії зняли два ролика, які крізь легкий гумор акцентують увагу на продуктових перевагах платформи. Це ті фічі, які в простій і зручній формі допомагають пошукачам: карта вакансій, чат із роботодавцем, перевірка компаній тощо. Кампанія охопить TV, Digital та OOH.

* За даними дослідження Kantar Ukraine.


·
876
Читачів
6
  • Masha Kozlova
  • Nadiia Vivchar
  • Артем Уразовський
  • Oksana Tugovich
  • Elyzaveta Chernyshova
  • Валерия Котенко
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно