robota.ua співає для тебе: цілий музичний альбом — у новій рекламній кампанії

Перша онлай-платформа з пошуку роботи robota.ua запустила нову рекламну кампанію в незвичайному форматі музичного альбому. Кожен ролик — це мінікліп про один з інструментів, що допомагає легко шукати роботу.

Минулоріч ми поміняли позиціонування і визначили його так: мобільний помічник, який допомагає знаходити роботу та знімає стрес від пошуку завдяки зручним і простим фічам. А в комунікаційній платформі використовуємо елементи гумору та абсурду, щоб допомогти нашим кандидатам зняти емоційну напругу. Ми продовжуємо закріплювати це позиціонування, й у новій кампанії просто говоримо про складні технології, які значно спрощують життя. Адже пошук роботи — це не стрес, якщо шукати разом з нами. 

Ярослав Гуменюк, СМО robota.ua.

Нове позиціонування вже дало свої результати: на robota.ua — найбільша база вакансій і резюме, та найвище знання на ринку серед інших сервісів.

Часто доволі складно пояснювати людям продуктові переваги сервісів, особливо коли вони стосуються технологічних рішень. А формат коротких гумористичних треків допомагає краще зрозуміти та засвоїти ключове повідомлення про наші інструменти — зручний конструктор резюме, найбільшу базу вакансій, найпопулярніший мобільний додаток та систему штучного інтелекту.

Ольга Саранча, Brand Manager robota.ua.

Фокус рекламної кампанії — на digital-напрямку та креативі (запам'ятовуваність відеоряду та образів). Формат коротких музичних роликів дає можливість розміщувати їх на відео носіях і бути впевненими, що більша частина цільової аудиторії додивиться їх до кінця (що є проблемою для довгих роликів, знятих для ТБ-кампаній).

“У цьому випадку ми сповідуємо принцип digital first. По-перше, тому що ми digital-платформа, а по-друге, тому що наша ключова ЦА проводить свій час, споживаючи діджитал та мобільний контент, а не ТБ-продукт”, — додає Ярослав Гуменюк.

Ролики адаптовані під формат караоке — синхронно з музикою в них титруються слова, які можна (й потрібно!) підспівувати.

Стилістично рекламно-музичний альбом robota.ua – це суміш поп-фанку, диско та найбільшої бази вакансій. Кожен трек – це невелика історія, яка розкриває продуктовий бенефіт сервісу robota.ua. Сподіваємося, це буде тільки дебют нашого першого музичного проєкту, і в майбутньому ми почуємось на всіх цифрових платформах.

Ігор Фінашкін, креативний директор IAMIDEA.


P. S. Чи братиме участь бенд robota.ua у національному відборі на Євробачення — наразі невідомо :) 

·
569
·
super 5
robota.ua
Ukraine
Читачів
6
  • Nadiia Vivchar
  • Oksana Tugovich
  • Elyzaveta Chernyshova
  • Валерия Котенко
  • Артем Уразовський
  • Masha Kozlova
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна