robota.ua та FFFACE “створили” Clubhouse для користувачів Instagram

Clubhouse – одне з найпопулярніших слів останніх місяців! Нова соцмережа викликала неабиякий ажіотаж, тому в robota.ua вирішили не гаяти часу та створили діджитальну маску! Вона дозволяє побувати у Clubhouse без жодних додатків та інвайтів, використовуючи лише профіль в Instagram.

Ми завжди крокуємо в ногу з часом, тому коли дізналися про нову соцмережу — відразу взялися за справу і звернулися до наших партнерів FFFACE.ME з пропозицією створити найтрендовішу маску сезону — «Співбесіда у Clubhouse». Вийшла маска, для якої не потрібні інвайти, якщо є бажання похайпувати або дійсно повідомити друзям щось важливе в помітній формі.

digital manager robota.ua Артем Уразовський

Створили маску за два тижні й тепер застосувати її можна до Stories не лише в Instagram, а й у Facebook.

Щоразу при розробці креативу ми створюємо мікс між: 1) інсайтами бренду 2) інсайтами поточного інфополя аудиторії бренду. Саме тому в якості теми обрали співбесіду у Clubhouse.
З одного боку дизайн фільтру тригерить аудиторію, так як інтерфейс Clubhouse все ще пов'язаний з хайпом і чимось цікавим. З іншого — обігрує ненапряжний дух бренду robota.ua, в якому співбесіда може бути веселою, проходити в інноваційних форматах.
Крутою родзинкою ефекту є затримка голосу користувача. Завдяки цьому створюється типове відчуття кімнати, де в рамках жвавої бесіди люди боязко один одного перебивають і зупиняються.

Дмитро Корнілов, Co-Owner and CEO у FFFACE.ME.

У маски є два режими:

  • Кімната Clubhouse
  • Аватарка Clubhouse

Перемикаються вони коротким тапом по екрану. Ефект Insta-маски записується в результаті тривалого затискання круглої кнопки на екрані. У першому режимі варто записувати відео із голосом, для цього передбачений окремий ефект.

Перейти до маски в Instagram

Перейти до маски у Facebook

·
833
Читачів
6
  • Masha Kozlova
  • Nadiia Vivchar
  • Артем Уразовський
  • Oksana Tugovich
  • Elyzaveta Chernyshova
  • Валерия Котенко
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно