Роскомнагляд двічі заблокував Jooble за поширення правди про російські воєнні злочини в Україні

Роскомнагляд уже вдруге заблокував російську версію міжнародного сайту з пошуку роботи Jooble.

Jooble як українська компанія з чіткою проукраїнською позицією відмовилась продовжувати свою діяльність на ринку праці росії. Але сайт компанії у цей час функціонував на її території з іншою метою — розповсюджував правду про воєнну агресію росії за підтримки білорусі щодо суверенної та незалежної держави Україна.

Перше блокування російської версії сайту відбулось 17 березня, через 21 день після нападу росії на Україну. У період із 24 лютого до 17 березня команда Jooble 7 разів змінювала текст на сайті, аби донести багато різної інформації про страшні злочини російської армії в Україні та нищівні економічні наслідки для жителів росії через воєнну агресію їхньої країни. Всього за цей час близько 4,5 млн відвідувачів сайту в росії побачили інформацію про війну. Вдруге блокування нової російської версії Jooble роскомнаглядом відбулось 3 квітня. До моменту блокування сайту повідомлення про війну, які були розміщені на ньому, встигли побачити близько 900 тисяч росіян.

В росії діє жорстка цензура, тому сьогодні як ніколи важливо доносити правду до її громадян про воєнні злочини російської федерації, реальні втрати та катастрофічні наслідки цієї війни. Jooble продовжує публікувати інформацію про це на російській версії сайту.

·
697
·
good 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна