Розпочала роботу платформа з працевлаштування українців UA Talents

Розпочала роботу UA Talents — платформа працевлаштування для українців, які вимушено залишили свої домівки та перемістилися до інших міст України чи за кордон. Про це повідомляє Telegraf.

UA Talents — ініціатива українських підприємців Івана Кичатого та Нікіти Оверчика, які базуються у Німеччині. До її створення також долучилася спільнота 2hearts, найбільша в Європі технологічна спільнота для мігрантів.

«Ми створюємо технологічне рішення, що має на меті підтримати якомога більше людей, яких торкнулась війна. Кожен з нас постійно отримує запити від друзів та друзів друзів, які втратили роботу чи клієнтів і шукають способи заробити на життя та допомогу Україні. Ми вже допомагаємо кожному з них окремо, але прагнемо забезпечити роботою кожного, хто цього потребує», — коментують ініціативу засновники.

Платформу створили, щоб допомогти українцям пережити період нестабільності й підтримати економіку України.

UA Talents зосереджена на двох групах населення: 

  1. вихідці з України, які були змушені виїхати до іншої європейської країни,
  2. переміщені особи в межах України. 

Мета засновників – надати змогу українським переселенцям швидко знайти роботу, зокрема і дистанційну, як за кордоном, так і у рідній державі.

У фокусі платформи вакансії технологічного сектору, але швидко з’являються запити на роботу в інших галузях. На UA Talents компанії Європи інформуватимуть про вакансії не лише дистанційної роботи з України, а й про можливість працевлаштування за кордоном.

Ініціатива залучила підтримку з боку технологічного гіганту Meta (Facebook), таких компаній як StepStone, Axel Springer, Zalando, Bolt, Flink, Gorillas, SumUp, Ada Health а також венчурних фондів — Atlantic Labs, FoodLabs, Capnamic, Earlybird, HV Capital, Project A та Revent.

Джерело: Telegraf

1039
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно