«Секс, Інста і ЗНО»: з'явився тизер серіалу від Антоніо Лукіча та 1+1 Digital Studios

12-серійна teen-dramedy «Секс, Інста і ЗНО» – перший серіал, що створюється ексклюзивно для платформи 1+1 video та абсолютно по-новому, відверто та по-справжньому розповість історію підлітків, які дорослішають в українських реаліях та стикаються з недитячими труднощами.

Нестерпний тиск ЗНО, непорозуміння з батьками, нав’язливість суспільної думки, несприйняття з боку однолітків та відсутність статевого виховання в школі – серіал покаже ці та інші моменти реального життя, яким воно є насправді; підніме ряд незручних питань, які й досі залишаються табуйованими – і які точно ще довго не покажуть на телебаченні.

Історія розпочинається з приголомшливого викриття головної героїні – Саші Моцак, яка завжди була найпопулярнішою дівчинкою в школі, та все змінюється в одну мить. Її конкурентка − Єва Горбатюк – доклала до цього всіх зусиль і продовжує змагатись за першість. Окрім того, друзі головних героїнь сваряться і миряться, зізнаються в коханні і страждають від невзаємності, намагаються порозумітися з батьками, зрозуміти себе і змінити цей світ на краще. І, звісно ж, підготуватися до ЗНО.

Без цензури, стереотипів та із добрячим гумором – все це про наш серіал. Герої та їхні історії можуть смішити чи шокувати, але точно не залишать байдужими. В них кожен побачить себе і зрозуміє, що true story happens. 

запевняє Ірина Никончук, керівник 1+1 Digital Studios.

Над зйомками серіалу працювала команда 1+1 Digital Studios. Авторка ідеї та шоуранерка проєкту − Ірина Никончук. Серіал зняв Антоніо Лукіч за сценарієм, створеним Євгенією Бабенко та Павлом Остріковим.

«Секс, Інста і ЗНО» буде доступний для перегляду за підпискою на 1+1 video. Прем’єра першого в Україні серіалу, знятого спеціально для відеоплатформи, відбудеться вже 25 листопада. Вартість перегляду всіх 12 серій «Секс, Інста і ЗНО» складатиме 79 грн. До 24 листопада включно доступ до серіалу можна придбати за early bird-ціною: 59 грн. 

·
741
·
super 3
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна