Setapp, перший сервіс програм за підпискою для Mac, iPhone та iPad від української компанії MacPaw, запустив глобальну брендову кампанію із креативною агенцією SuperHeroes NYC. Setapp надає доступ до каталогу 200+ застосунків за фіксовану щомісячну плату, щоб допомогти користувачам із виконанням будь-яких завдань.

Кампанію Super Simple Stories побудовано навколо трьох захопливих науково-розважальних відео, що відповідають на неочевидні й водночас прості запитання зі світу технологій — How taking pictures of your pets helps save lives, How trusting GPS makes you famous in Iceland i How 5G will help you sleep more. Серію пізнавального контенту транслюватимуть в Instagram, TikTok і Youtube.

Наша аудиторія активно цікавиться новими технологіями, тому ми сподіваємось, що відеоролики на таку тематику викличуть органічний інтерес у користувачів.

Ярослав Степаненко, Product Marketing Manager у Setapp

Метою кампанії є підвищення впізнаваності бренду Setapp серед аудиторії, що не сприймає реклами. Агенція SuperHeroes відома своєю креативною концепцією і прагненням урятувати світ від нудної реклами, що ідеально переплітається з місією MacPaw Make useful unboring (робити корисне не нудним).

Ми шукали нерекламний та оригінальний підхід, щоб передати ідею бренду Setapp просто й невимушено. Запустили канали Super Simple Stories в Instagram, YouTube і TikTok та доклали багато зусиль, щоб перші відео побачили світ. Навколо нас ще багато чудових історій, і ми сподіваємось, що вони стануть частиною Super Simple Stories у майбутньому.

Роджер Віджверберг, Executive Creative Director у SuperHeroes

Super Simple Stories стала другим спільним проєктом Setapp та SuperHeroes. У 2017 році для запуску Setapp агенція створила кампанію Take the Shortcut, що розповідала про новий продукт користувачам з США. Наступною глобальною співпрацею Setapp було партнерство із всесвітньо відомою креативною агенцією droga5 London минулого літа. Тоді продукт запустив бренд-кампанію Don’t Get Sidetracked. Get Setapp із закликом користувачів завершувати розпочаті справи.


Джерело: прес-реліз.