Школа менеджерів освітніх програм

1-2 квітня відбудеться Школа менеджерів освітніх програм — спеціально розроблена програма для тих, хто хоче працювати в kmbs.

Києво-Могилянська Бізнес-Школа постійно змінюється, зростає та активно розвиває напрямки, проєкти та нові актуальні програми, які працюють на розвиток України. Саме тому ми шукаємо поповнення до нашої команди – особистостей, які вірять в рушійну силу освіти, люблять та глибоко розуміють людей, мають широкий кругозір, прагнуть створювати та просувати освітні продукти.

Приблизні портрети тих, кого ми шукаємо:

✅ Менеджер коротко- і середньострокових програм управлінського розвитку:

▪️небайдужа до інших людина з бажанням допомагати та готовністю вислуховувати, розбиратися та розуміти, що насправді потрібно клієнту та шукати краще рішення в кожній окремій ситуації;

▪️зі спроможністю розбиратися в особливостях освітніх продуктів та з тим, як функціонують бізнес-системи;

▪️ з готовністю працювати не за інструкцією: разом із командою постійно аналізувати причини та передумови, глибоко копати та постійно шукати нові рішення, включатися в різні процеси, ініціювати зміни.

✅ Менеджер сервісної підтримки до Офісу Стратегічних програм — людина, яка чутлива до деталей сервісу та небайдужа до потреб клієнта, цікавиться тим, як працюють бізнесові, державні та інші соціальні системи, приймає постійний виклик ставати краще та креативніше.

Ми не проводимо «стандартних» співбесід та прискіпливого аналізу резюме. Натомість пропонуємо пройти декілька цікавих завдань і потрапити на фінальний етап відбору – навчання на програмі.

Детальніше про школу та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2SKHOvC

·
573
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна