"Шокунін Груп" створив тематичну лінійку посуду із зображенням героїв анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня"

Компанія «Шокунін Груп» надихнулася сюжетом та героями найочікуванішого анімаційного фільму 2022 року — «Мавка. Лісова Пісня» та створила лінійку ліцензійного святкового посуду із зображеннями Берегині Лісу та Жабокиця.

Відтепер свята проходитимуть у магічній атмосфері! Її допоможе створити лінійка паперового посуду із зображенням героїв мультфільму «Мавка. Лісова пісня» - флагманського проєкту FILM.UA Group виробництва студії Animagrad. Посуд виготовила українська компанія «Шокунін Груп», заручившись підтримкою ліцензійного агенту бренду «Мавка» — Nerd Agency.

«Ми раді представити світу ліцензійний посуд з паперу під брендом «Мавка. Лісова пісня». У першу чергу хочу подякувати нашим партнерам — компанії «Шокунін Груп» за те, що приєдналися до чарівного всесвіту бренду. Продукт вийшов яскравий, емоційний, трохи магічний. Прихильників «Мавки» все більше. Вона відгукується в багатьох серцях. Паперовий посуд з Мавкою та Жабокицем змусить людей усміхнутися, коли вони будуть пити каву чи куштувати торт. Ми багато працюємо заради цієї усмішки фанатів бренду. Ліцензійні продукти сповнюють життя емоціями, а продукти з «Мавкою» - ще й магією».

Тетяна Рубан, директорка ліцензійної агенції Nerd

Товар можна придбати окремими наборами, у кожному — 6 стаканів або 6 тарілок. Посуд є абсолютно безпечним для дітей: для нанесення малюнку використали харчові фарбники, а сам товар виготовлений зі щільного паперу.

І невеличкий сюрприз: магічна руна в логотипі «оживає» за допомогою застосунку Mavka AR.

«Наша компанія, займаючись вже довгий час дистрибуцією дитячих іграшок, звісно, завжди старається тримати руку «на пульсі» та стежить за новинками у світі контенту. Ми давно вже чули про створення анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Після виходу трейлера, сумнівів не залишилося - ми маємо працювати з національним продуктом такої незвичайної краси. Крім того ідеологія, місія стрічки та тонка робота команди проєкту надзвичайно надихнули нас. Розпочати співпрацю ми вирішили саме з виробництва паперового посуду. Вважаємо, що посуд з зображенням героїв бренду «Мавка», має прикрашати не лише дитячі свята, а й кав’ярні та кафе».

Сергій Журід, директор компанії «Шокунін Груп»

Бренд «Мавка» отримав народну прихильність ще задовго до релізу мультфільму і сьогодні впевнено продовжує нарощувати популярність. Саме тому ліцензійна програма набирає обертів і з'являються товари в різних товарних категоріях. Про це також свідчить нещодавня презентація торту Mavka від львівських кондитерів. А тепер поласувати смачним шедевром можна ще й з брендованого посуду, оригінальний дизайн якого подарує відчуття справжньої магії.

Придбати набори посуду можна в інтернет-магазині дитячих товарів eurotoy.com.ua, у фірмовому магазині FILM.UA STORE, у мережі харківських супермаркетів «Восторг» або на сторінці мережі сервісу zakaz.ua, завдяки якому товар можна замовити онлайн та отримати в будь-якій точці України. Незабаром їх також можна буде знайти і в онлайн-супермаркеті ROZETKA та в багатьох інтернет магазинах і супермаркетах по всій Україні. А бажаючим долучитися до «Всесвіту Мавки» і випустити власний продукт з брендом варто звернутися до ліцензійної агенції Nerd Agency, яка представляє права на бренд «Мавка. Лісова пісня».

593
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно