«Сільпо» запустив борщ і гречаний багет у стратосферу (відео)

Мережа супермаркетів «Сільпо» запустила у стратосферу українські страви: борщ і гречаний багет власного виробництва. Продукти підняли на висоту 30 кілометрів, а за їхнім польотом можна спостерігати завдяки встановленим на борту стратостата камерам.

«Сьогодні у космос летить найбагатша людина планети Джефф Безос. Світ спостерігає за космічними подорожами, тому ми вирішили розповісти про борщ і гречаний багет з тридцятикілометрової висоти, — говорить директорка з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва. — Смаковершники «Сільпо» доставляють наземні замовлення у межах 40 хвилин, політ у стратосферу тривав дещо більше — півтори години».

Стратостат з українськими продуктами на борту підіймався у стратосферу зі швидкістю 6 метрів на секунду. На борту були встановлені відеокамери, тож тепер кожен охочий може спостерігати за пригодами українських продуктів у стратосфері.

У «Сільпо» кажуть, що запустили продукти у стратосферу, аби вся планета знала, що український борщ — це космос!

Бренд не вперше використовує світові тренди у власній комунікації. Так, «Сільпо» першим серед ритейлерів з’явився у Clubhouse, де читав передбачення з чеків. Також свого часу мережа виставила на продаж криптоарт власних зіркових продуктів у вигляді NFT-токенів.

Додатково

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована 1998 року. Станом на липень 2021-го нараховує 306 супермаркетів «Сільпо» і 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

982
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно