Скульптуру Джеффа Кунса продадуть на аукціоні Christie’ для допомоги Україні

28 червня в Лондоні пройдуть торги аукціонного дому Christie’s. Один з лотів — робота митця сучасного мистецтва Джеффа Кунса Balloon Monkey (Magenta) — покликана зібрати допомогу для України. Ця робота з колекції Віктора та Олени Пінчуків.

Зібрані кошти спрямують, зокрема, важкопораненим під час війни військовикам і цивільним громадянам, які потребують термінового протезування, лікування та реабілітації для відновлення якості життя.

«Справжня цінність мистецтва полягає в тому, щоб служити людству, й в цей момент не може бути вищого покликання, ніж підтримувати український народ. — коментує Джефф Кунс. — Для мене скульптури пов’язані з історією людства та зв’язністю мистецтва, що охоплює історію людства. Однією з причин, чому я завжди працював з повітряними кулями, є те, що мембрана є аналогом на нашу шкіру; це як внутрішнє, так і зовнішнє життя. Я був дуже засмучений людським й культурним впливом війни та руйнувань, свідком яких я був в Україні. Balloon Monkey доречно символізує надію, утвердження та трансцендентність, і я можу лише сподіватися, що пожертвування моїх робіт Віктором та Оленою Пінчуками допоможе привернути увагу до потреби допомоги та підтримки народу цієї країни, тепер більше ніж будь-коли».

Робота з колекції Пінчуків виставлятиметься на площі Сент-Джеймс, поруч зі штаб-квартирою Christie's у Лондоні, де відвідувачі можуть побачити її з 14 червня до 3 липня.

Balloon Monkey (Margenta) — одна з п'яти унікальних версій Balloon Monkey, кожна з яких виготовлена в іншому кольоровому покритті.

Джерела: Vogue, Artdaily

494
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно