Сміливі комунікації сміливих брендів і людей: дивіться лекцію PR-стратега й комунікаційного менеджера в Uklon

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Євген Нестеренко, PR-стратег й комунікаційний менеджер в Uklon, присвятив лекцію власним спостереженням за інформаційним полем та роботою з ним. Роботою, яка має чіткі цілі й усвідомлення кінцевої мети.

Приставка «сміливі» у темі лекції не є випадковою. Мова піде про те, щоб поглянути на ті цілі, які ставлять перед комунікаціями, та зрозуміти, чи дійсно це те, чого потрібно досягати, будуючи власний чи корпоративний бренд. А ще — чи може існувати така амбітна ціль як «Зробити нашу країну та наших громадян кращою версію себе». Євгеній розмірковує, чи реально її досягти локальному бренду чи підприємцю, і як це може досягатись в конкретному бізнесі, стартапі чи навіть на сторінці лідера думки.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

·
1735
·
super 2
Оформіть передплату за зниженою вартістю

Навчання на Креативній Практиці доступно за щомісячною передплатою, що відкриває можливість отримати доступ до побудови плану навчання, теоретичних та практичних модулів кожного курсу, ще й перевірку ваших практичних завдань. Встигніть активувати передплату за зниженою вартістю!

Дізнатись більше