SMM: з чого почати й де шукати роботу: дивіться лекцію креативної операційної менеджерки, голови SMM-відділу в NGN.agency

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Ната Віннічук, креативна операційна менеджерка, голова SMM-відділу в NGN.agency, розповіла, з чого почати й де шукати роботу SMM-спеціалістам. Ви дізнаєтесь про структуру обов'язків; що потрібно для того, щоб стати SMM-ником; та як знайти першу роботу. Наприкінці лекції також буде перелік корисної літератури, яка допоможе у навчанні для роботи в цій сфері.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

·
3038
·
super 3
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна