SoftServe передав 4 тонни засобів індивідуального захисту лікарям у 7 містах України

Одразу після оголошення карантину SoftServe анонсував про рішення скерувати 10 млн грн на підтримку медичних закладів у боротьбі з пандемією коронавірусу. Гроші перерахували у корпоративний Благодійний фонд «Відкриті очі» та скерували на вирішення нагальних медичних потреб у семи містах України, де розташовані офіси компанії. Паралельно, працівники компанії зібрали ще близько 3 млн гривень, а на сайті Фонду кожен охочий може перерахувати кошти на проект Нокаутуймо COVID-19, де вже зібрано близько 800 тис. грн пожертв.

У фокусі Фонду опинилися опорні та лікарні для прийому “другої хвилі” хворих, куди скеровують пацієнтів з підозрою на коронавірус.

«Ретельно проаналізувавши ситуацію, досвід інших країн та статистику МОЗ, згідно з якою кожен четвертий хворий – це лікар, ми прийняли рішення скерувати усі зібрані кошти, а це близько 14 млн гривень, на якісний захист для медичних працівників, та апарати ШВЛ, яких критично не вистачало в Україні на момент початку пандемії ”, - наголошує співзасновник та член Ради директорів SoftServe та голова БФ «Відкриті очі» Тарас Вервега.

Фонд придбав та за підтримки волонтерів SoftServe передав 19-ти лікарням Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Львова, Чернівців та Рівного понад 4 тонни (близько трьохсот ящиків) захисних комбінезонів та окулярів. Засоби індивідуального захисту були доставлені з Гуанчжоу, Нінгбо та Тяньіні і відповідають тому ж рівню захисту, що уханські лікарі використовували під час першого спалаху Covid-19.

“Під час закупівель ми натрапили на неабиякі виклики - на доставку певного обладнання потрібно чекати до травня-червня (почали кампанію ми - в середині березня). Були випадки, коли країни закривали експорт товарів медичного призначення, а в нас вже були договори на етапі підписання з постачальниками з тих країн і, врешті, нам потрібно було починати пошуки постачальника, з сертифікатами якості та усіма необхідними документами, спочатку, - розповідає Вікторія Міщук, в.о. директора БФ “Відкриті очі”. - На сьогодні, нам вдалося закрити частину нагальних потреб у засобах захисту та придбати експрес-тести на Covid-19. Більшість цих засобів ми вже передали, решту передаємо зараз у лікарні семи міст України”.

Загалом на даний момент Фонд придбав та передав медичним установам:

  • 2 апарати ШВЛ (виробник “Блізар”, Україна)
  • 11 500 масок респіраторного типу (країна - виробник Україна)
  • 7 500 костюмів індивідуального захисту для лікарів (країна - виробник Китай)
  • 4 000 захисних окулярів (країна - виробник Китай)
  • 1 000 масок респіраторного типу 3М (країна - виробник США)
  • 600 медичних лікарських костюмів
  • 1 860 тест-систем (типу “One Step Test COVID-19 IgG / IgM device”).

Працівники SoftServe також допомагають органам місцевого самоврядування та державним установам розробити та впровадити технологічні рішення для боротьби з COVID-19. Прикладом такої допомоги стала розробка інтернет-платформи «STOP COVID-19» та чатботів для Львівської обласної ради, яку пізніше доповнили даними зі всієї України. Платформа містить вичерпну інформацію про перелік та контакти медичних установ із зазначенням контактів сімейних лікарів, а також актуальну карту поширення Covid-19 в Україні.


·
441
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна