Спонсорство та продакт-плейсмент. Інструмент, який вам точно знадобиться: дивіться лекцію СЕО Brandly (FILM.UA Group)

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Майже напевно ви чули вислів «Контент — король». Це так, а якісний контент взагалі на вагу золота, в буквальному сенсі! У своїй лекції Юлія Пилипенко, СЕО Brandly (FILM.UA Group), розповіла про продакт-плейсмент, тобто — інтеграцію брендів в контент, і поділилась, що саме це дає брендам, чому вони хочуть бути у контенті, і як загалом все це працює. Звісно, з прикладами й кейсами.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

·
2617
·
super 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна