«Спроба контакту. Школа фотографії Віктора Марущенка» у Малій Галереї Мистецького арсеналу

19 серпня у Малій Галереї Мистецького арсеналу починає роботу виставка «Спроба контакту. Школа фотографії Віктора Марущенка». Виставка відбудеться у межах проєкту «Чутливість. Сучасна українська фотографія».

Школа фотографії Віктора Марущенка, заснована у 2004 році в Києві, є однією з найвідоміших в Україні. Кредо фотошколи — слова її засновника фотографа Віктора Марущенка (1946–2020): «Наше завдання — не навчити користуватися фотоапаратом, а розкрити творчі здібності і таланти учня».

Основний принцип, закладений в освітню програму — вивчення фотографії як частини сучасного мистецтва, ті базові знання, які необхідні для творчої роботи в сучасному фотографічному просторі. У школі викладаються історія фотографії та поглиблений практичний курс. Визначаються форми подачі фотографії — від одиничної до складної у вигляді серій та фотоісторій. Слухачі вчаться працювати з великим масивом зображень, редагувати, відбирати знімки і формувати з них виразне висловлювання.

На виставці «Спроба контакту» представлено роботи різних поколінь випускників Школи фотографії. Тут представлені роботи, що є образним вираженням пошуку сучасного візуального художника. Одвічного пошуку свого місця у мінливому та багатогранному світі.

Учасники та учасниці: Віктор Кальмус, Яна Кононова, Дмитро Кореневський, Олександр Мартемянов, Марися М’яновська, Марія Павленко, Роман Пашковський, Дмитро Стойков, Зоя Шу, Яна Щербакова.

Виставка триватиме з 19 серпня до 16 вересня. Вхід вільний.

Проєкт реалізується у межах виставки «Чутливість. Сучасна українська фотографія» за підтримки Українського культурного фонду.

·
217
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна