SpyBuster від MacPaw отримав нагороду Golden Kitty

Українська компанія MacPaw отримала міжнародну нагороду Golden Kitty 2022 від Product Hunt. Перемогу приніс застосунок SpyBuster у категорії Privacy Focused.

Golden Kitty Award від Product Hunt – щорічна премія, яка здобувається кращими технологічними продуктами, є своєрідним Оскаром в IT-індустрії. MacPaw отримує Golden Kitty від Product Hunt вже вдруге. Першу перемогу компанії приніс застосунок Setapp, який переміг у категорії “Consumer Product of the Year” за 2017 рік.

SpyBuster виконує дві функції:

  1. Сканує пристрій на наявність встановлених програм, які мають зв’язки з росією та білоруссю.
  2. Відстежує, чи програми або сайти надсилають приватні дані користувачів на російські чи білоруські сервери.

За бажанням користувачі SpyBuster можуть видалити такі програми та заблокувати потенційно небезпечні з'єднання за декілька секунд і, таким чином, захистити персональні дані від потенційних кіберзагроз з боку країн-агресорок.

SpyBuster допомагає виявляти та видаляти небажані програми на девайсах із macOS та iOS. Функцію статичного аналізу SpyBuster було додано до CleanMyMac X від MacPaw як частину модуля Uninstaller. Також команда SpyBuster випустила розширення для браузера Google Chrome, яке сповіщає користувачів про підозрілі підключення вебсайт до серверів у країнах-агресорках і візуалізує їх на мапі. Знайти та встановити будь-яку версію програми можна на сайті SpyBuster. SpyBuster для iPhone також доступний для завантаження у AppStore.

Команда Technological Research & Development в MacPaw створила SpyBuster менше ніж за місяць від початку війни із бомбосховищ. За перші місяці роботи SpyBuster, команда повідомила ряд українських медіа про зв’язки їх сайтів із російськими серверами, про які медіа навіть не здогадувались. Це допомогло українським медіа вилучити подібні з’єднання та позбутися потенційних кіберзагроз. Також завдяки SpyBuster було знайдено інтеграцію rutube у популярному месенджері Viber, завдяки якій поширювалась російська пропаганда серед користувачів. Український офіс месенджера вилучив таку інтеграцію за один день.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, кількість кібератак різко зросла. Раніше експерти з безпеки Microsoft дійшли висновку, що близько 53% усіх кібератак у період з липня 2020 року по червень 2021 року були здійснені з території в росії. Атаки були зосереджені на різних цілях у США, Україні, Великій Британії та країнах-союзниках НАТО по всій Європі.

Девайси знають та зберігають найбільш конфіденційну інформацію про життя користувачів: повідомлення, документи, фінансові дані, контакти, дані про здоров’я, фотографії, відео, місцеперебування та маршрути, паролі, історію веббраузера. Знання про те, куди йдуть особисті дані та хто має до них доступ, може бути ключовим елементом кібербезпеки. Тому SpyBuster від MacPaw — це превентивний інструмент для користувачів зі всього світу , – зазначає голова Technological Research & Development в MacPaw, Сергій Кривоблоцький.
·
378
·
super 2
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно
Головна