Стартував благодійний розіграш піна від Apple для підтримки України

До 22 червня, Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Technological R&D Lead MacPaw Сергій Кривоблоцький запустив благодійний розіграш оригінального піна від Apple з конференції для розробників WWDC19 у формі українського прапора.

22 червня ми вшановуємо тих, хто боровся за рідну країну в 1941-1945 роках та чиє життя забрала німецько-радянська війна. Понад 80 років потому українці знову змушені відважно повстати проти ворога, і наразі нам, як ніколи, потрібна підтримка. Тож усі зібрані під час кошти підуть на засоби захисту і тактичної медицини для українських захисників.

Розіграш проходитиме на сторінці Сергія в Twitter з 22 по 24 червня. 

Щоб долучитися, потрібно до 24 червня 10:00 (за київським часом):

  1. Задонатити будь-яку суму в MacPaw Development Fund
  2. Відповісти у цьому Twitter-треді: “ donated + #PinToWin🇺🇦 ”

У п’ятницю, 24 червня, через random.org Сергій обере переможця, який отримає пін.

Нагадаємо, що 6-10 червня пройшла Apple The Apple Worldwide Developers Conference 2022 в офлайн-форматі вперше з приходом пандемії. Проте війна не дала можливості більшості українських розробників потрапити на неї чи на інші міжнародні технологічні конференції. Натомість українці змушені захищати свою землю, кожен на своєму фронті. Символічний пін з WWDC19 став нагадуванням про спокійне життя та свободу в плануванні свого майбутнього.

MacPaw Development Fund – благодійний фонд компанії MacPaw, створений для реалізації соціальних і благодійних проєктів. З початком російської агресії Фонд закуповує і передає захисне спорядження й засоби тактичної медицини для українських військових. Компанія MacPaw вже передала на допомогу українцям понад $5 млн.

·
404
·
super 3
MacPaw
Ukraine
Читачів
16
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Volodymyr Peresadchenko
  • Victor Fedyuk
  • Nadiia Vivchar
  • Kseniia Rastvorova
  • +10
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна