СТБ та Starlight Production створюють нові випуски ранкового шоу «Прокинься з Ектором»

Вже цього місяця в ефір телеканалу СТБ вийдуть нові випуски ранкового кулінарного шоу з Ектором Хіменес-Браво. До найвідомішого шеф-кухаря країни завітають зірки різних сезонів проєкту «МастерШеф», а у шоу інтегруються українські бренди “Гуляй поле” та “Волошкове поле”.

Щосуботи Ектор Хіменес-Браво ділитиметься з глядачами рецептами, які можуть забезпечити повноцінне та смачне харчування українців навіть зараз, в умовах нестачі продуктів та жорсткої економії. Рецепти страв, які готуватимуть Ектор та його гості, будуть максимально практичними та зрозумілими, щоб їх можна було легко повторити на будь-якій кухні – домашній, волонтерській чи, навіть, польовій.

Під час приготування таких страв гості розповідатимуть Ектору про те, як змінилося їхнє життя після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Наразі, ці кухарі щодня готують для наближення нашої перемоги – допомагають армії, волонтерам, внутрішньо-переміщеним родинам. Бренди, що своєю участю підтримали створення цього шоу, також зазначають – для них важливо допомагати українцям, і у своїх комерційних кампаніях теж працювати на благо та підтримку країни.

Для нас це партнерство – ще одне підтвердження соціальної відповідальності бізнесу. Ми бачимо, що для клієнтів важливо не просто ефективно інтегруватися у новий проект топ-телеканалу, а і при цьому підтримати українців. “Прокинься з Ектором” – ідеальний приклад такої комбінації. З однієї сторони, у ньому є найвідоміший зірковий шеф країни та професійна команда проєкту “МастерШеф”, що роками залишаються одними з найкращих партнерів для спонсорських інтеграцій. А з іншої – зрозуміла місія, через нові рецепти з простими продуктами, які є в цей час на полицях – піклуватись про здоров’я та харчування українців. Ми вдячні нашим партнерам за їх вклад у відновлення – економічне та креативне, і команді телеканалу СТБ та Starlight Production, що і в цей складний час не зупиняються, продовжують створювати високоякійсний та ціннісний прем’єрний контент

Анатолій Покровський, директор агенції інтегрованих рішень Brand Booster

Серед гостей шоу глядачі побачать Паву, Аліка Мкртчана, Владислава Міцкевича, Наталку Петрик, Дмитра Балиту та інших. Завітає на кухню Ектора і його колега по суддівству в проєкті «МастерШеф» Володимир Ярославський.

Кожного дня команда СТБ, слідуючи гуманітарній місії телеканалу, працює заради підтримки українців. Навіть в цей складний для країни та кожного з нас час, ми адаптуємось та продовжуємо створювати прем’єрний контент. Ми винаходимо нові корисні формати й створюємо продукти, що допомагають українцям як практичними порадами, так і емоційно. Для нас важливо, що наші партнери розділяють такі ж гуманітарні цінності й підтримують проєкти СТБ. Ми віримо, що в цьому партнерстві ми зможемо створити багато корисних продуктів для українських глядачів та прискорити процес відновлення нашої країни та її креативної індустрії

Людмила Семчук, генеральна директорка телеканалу СТБ 

Над ранковим шоу «Прокинься з Ектором» працює команда, яка багато сезонів виробляє проєкт «МастерШеф».

Шоу виходитиме з 30 липня, щосуботи о 10:00 на телеканалі СТБ.

  • Виробництво — Starlight Production.
  • Директорка творчої студії — Вікторія Вишнякова.
  • Креативний продюсер студії — Володимир Турич.
  • Виконавчий продюсер студії — Дмитро Товстоляк.
  • Керівник проєкту — Андрій Пишний.
  • Генеральна продюсерка виробництва програм СТБ — Наталя Франчук.
172
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно