Stella Artois спільно з кінотеатром Планета Кіно підготували тиждень кінопоказів фільму «Даліда»

Stella Artois пропонує поринути в історію життя легендарної французької співачки Даліди, подивитися романтичний фільм в домашній атмосфері та послухати надихаючий подкаст про кохання.

До дня Святого Валентина Stella Artois спільно з кінотеатром Планета Кіно підготували тиждень кінопоказів фільму «Даліда». Дивовижна біографія французької співачки підкорить глядачів чудовими акторськими роботами та музичним супроводом. Крім походу в кінотеатр, Stella Artois пропонує поринути у світ романтичного кіно і представляє прекрасне зібрання фільмів на MEGOGO спільно з кінокритиком Андрієм Алферовим. Добірка буде доступна до 11 березня.

Stella Artois це вишуканий бренд, для особливих моментів, який вже багато років запрошує насолоджуватися життям разом з тими, хто найбільш важливий. Ми хочемо ділитися святковим настроєм і надихати людей не тільки в період свят. Сподіваємося, кожен знайде для себе щось цікаве і надихаюче.

Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів AB InBev Efes України

Ще один приємний сюрприз від бренду Stella Artois – це інтеграція в подкаст Катерини Гайдут «Людині потрібна людина». Спільні виходи подкасту дадуть слухачам можливість налаштуватися на романтичний настрій. Його герої, портретний фотограф і режисер Сергій Сараханов, засновник київського готелю BURSA і глава BursAtelier Development Василь Гроголь, художниця Марія Рева, дизайнер Світлана Бевза, відповідають на питання від бренду, розповідають в яких проявах у них живе любов, як вони її транслюють і, з ким поділяють. Перший подкаст вже доступний за посиланням.

·
622
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна