Стрибок з парашутом замість наркотиків: як MEX a member of Havas продовжує збирати нагороди

Креативна агенція MEX a member of Havas отримала срібло на Eurobest. Кампанія «TryBlueSky» вже взяла багато гучних нагород, і агенція не поспішає на цьому зупинятися.

Агенція запропонувала перемістити проблемних підлітків з вулиць в небо. Всім відомо, що в Києві є багато написів на стінах, що "рекламують" телеграм-канали з наркотиками. Наші колеги використали такий канал для запрошення молоді спробувати щось більше. Спробувати небо! Молодь зв'язувалася з "наркодилерами" (представниками агентства), але замість наркотиків отримувала листівки для безкоштовного стрибка з парашутом.

Як показала практика, стрибки з парашутом — досвід, що змінює життя, показує молоді абсолютно нову перспективу. Доброзичливе співтовариство парашутистів допомагає наркоманам вирватися з токсичного середовища, в кінці багато кинули наркотики. Стрибок був введенням в безкоштовні освітні курси Авіаційно-космічний центру, де здійснюється навчання та виховання дітей і підлітків.

Звучить круто? Не дивно, що кейс отримав так багато нагород. Ще в далекому 2007 році, коли MEX a member of Havas стали першими фіналістами Канських Львів в Україні, агенція поставила перед собою мету відстоювати креатив на міжнародних аренах.

З кейсом "TryBlueSly" ми продовжуємо збирати нагороди мало не кожен місяць. Позаду у нас вже є 18 нагород на КМФР, WOW Done Awards і Ukrainian Design: The Very Best Of 2020. Попереду — 3 шорти на Effie. Ми бачимо що ринку цікавий наш креатив, ми бачимо що наші проекти показують результат. Тому ми не зупиняємося, а біжимо з кожним днем ​​все швидше. 

Олександр Микитенко, General Manager агенції MEX a member of Havas.

На підтвердження слів директора агенції, кейс з кожним днем ​​набирає все більше нагород, що не дивно. Таку механіку не використав ще ніхто. Розповідати можна довго — краще один раз побачити. Запасайтеся попкорном, включайте звук і приємного перегляду.

Відеокейс, TryBlueSky, MEX a member of Havas


·
452
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна