Студія FFFACE.ME буде безкоштовно створювати Instagram-фільтри для благодійних фондів та ініціатив

Українська студія з розробки Instagram/Snapchat/TikTok-фільтрів FFFACE.ME запустила платформу для колаборації брендів і благодійності FFFACE SOCIAL. Студія буде безкоштовно створювати Instagram-фільтри для благодійних фондів та некомерційних ініціатив, а бренд-партнер – жертвувати гроші за кожну сторіз з цим фільтром і відміткою бренду.

Механіка ініціативи проста:

FFFACE.ME раз на місяць буде створювати соціальний Instagram-фільтр, за кожне використання якого бренд-партнер буде перераховувати пожертви в один із благодійних фондів або соціальних ініціатив, який він хоче підтримати.

Так звичайна сторіз від користувачів перетворюється в благодійний внесок. А відмітка аккаунта бренду – дає охоплення бізнесу. Тобто, чим більше сторіз з благодійним фільтром зроблять користувачі Instagram – тим більше згадок отримає бренд і тим більшу суму перерахує на благодійність.

Засновники відзначають, що FFFACE SOCIAL не тільки допоможе великим брендам бути соціально відповідальними, а й дасть можливість кожному з нас стати благодійниками, просто записавши сторіз.

Чому це важливо?

Instagram-фільтри – це ефективний маркетинговий інструмент, який може недешево обійтися для благодійних ініціатив. Сьогодні розробка Instagram-фільтру в середньому коштує від 750$ до 2000$. За допомогою FFFACE SOCIAL фонд або ініціатива не тільки безкоштовно отримує фільтр, який порушує важливе соціальне питання, а й завдяки бренду перетворює кожну сторіз в реальний благодійний внесок.

Дмитро Корнілов, співзасновник і СEO FFFACE.ME:

«Сьогодні бренди як ніколи повинні думати про власну соціальну відповідальність і мати свою позицію. Адже без неї вони ризикують потонути в нескінченній рекламної конкуренції і залишитися знеособленими.

Завдяки FFFACE SOCIAL ми даємо брендам і соціальним проєктам платформу для колаборації та перевірений інструмент, який дозволяє залучити третього учасника процесу – споживача.

Так соціальний проєкт отримує можливість донести свій меседж і допомогти тим, хто цього потребує, бренд – отримати охоплення і позитивний PR, а споживачі – стати благодійниками, не витрачаючи власних коштів.

Важливим є те, що завдяки FFFACE SOCIAL, допомагаючи соціальним проєктам, бренд все одно отримує промо в Instagram, тому що в рамках механіки, яку ми пропонуємо, споживачі самі генерують згадки бренду за допомогою позначки в сторіз. Виходить, що підтримка соціальних проєктів – це реклама, на яку бренд віддає рекламний бюджет не Facebook, а суспільству і конкретним людям, які потребують допомоги».

В рамках FFFACE SOCIAL студія вже успішно реалізувала подібні кейси з фондом «Життєлюб», «Не така як інші вона», а також запустили Instagram-флешмоби на соціальну тематику для UAnimals, Агентів крові та Маршу Жінок.

В сумі фільтри FFFACE SOCIAL зібрали понад 6200 грн на благодійність, отримали 22 згадки в пресі, а їх загальне охоплення на цей момент сягнуло понад 900 000 тисяч осіб.

Для того, щоб стати учасником і отримати безкоштовний фільтр, благодійному фонду або некомерційної соціальної ініціативи потрібно заповнити форму на сайті. Там же можуть зареєструватися і бренди, які хочуть створити соціальну колаборацію.

·
557
FFFACE.ME
Ukraine
Читачів
22
  • Сергій Аністратенко
  • Algina Pugachova
  • Kirill Palii
  • Надія Ставицька
  • Регина Райская
  • Dmitry Spravko
  • +16
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна