Свіжа tech-кров: які стартапи випустив 1991 Accelerator

На демодні 1991 Acceleration: Next Batch команди літньої акселерації представили свої проєкти tech-експертам, інвесторам і бізнес-спільноті.

Минулого тижня 1991 Accelerator, який вже восьмий рік активно розвиває українську стартап-екосистему, познайомив технологічну спільноту із випускниками програми 1991 Acceleration: Next Batch. Зустріч новаторів із представниками бізнесу, інвесторами та провідними спеціалістами сфери відбулась в UNIT.City, найбільшому інноваційному парку в Україні.

Участь в програмі 1991 Acceleration: Next Batch взяли українські стартапи pre-seed / seed стадії, які мають провалідований продукт або послугу та MVP. Прочитати більше про їхні розробки можна на сайті програми. Впродовж дванадцяти тижнів стартапи проходили інтенсивне навчання, пропрацювали проєкти разом з індивідуальними менторами, розширювали зв'язки серед технологічної спільноти. Завдяки партнерству 1991 Accelerator зі світовими компаніями, команди отримали можливість безкоштовно використовувати сервіси Sendpulse, Notion, JetBrains, Segment та Hubspot. 

Частина стартапів цього набору взяла участь завдяки програмі від Українського Фонду Стартапів

Співпраця Українського фонду стартапів та 1991 Accelerator — це приклад синергії, яка відкриває потужні можливості для розвитку української стартап-спільноти! Уже понад три роки ми активно реалізуємо низку спільних проєктів, які сприяють зростанню перспективних стартапів в Україні та прокладають шлях від ідей до інновацій. Досвід, отриманий під час проходження акселераційної програми, веде стартапи до нових перемог, допомагає підсилити свої проєкти, залучити інвестиції для розвитку та здійснити рішучий крок у світ технологій!» — зазначає Павло Карташов, директор Українського фонду стартапів.

Демодень став відмінною нагодою для стартапів представити свої проєкти та здобути цінні відгуки від експертів різних галузей. Члени журі, серед яких були директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе, співзасновник та керуючий партнер ZAS Ventures Андрій Зінчук та інвестиційний аналітик Horizon Capital Андрій Бродецький, поставили найвищі бали стартапам Deftak, Seeto, Loopo. Після пітчингу учасники спілкувалися з потенційними інвесторами, бізнес-партнерами та можливими клієнтами.

Прагнення SocialBoost сприяти економічному розвитку України залишається непохитним. Завдяки 1991 Accelerator ми можемо сприяти росту кількості стартапів, які відіграють ключову роль у відновленні економіки України. Це стартапи з глобальним світоглядом, які відповідають цілям сталого розвитку, скеровують технологічний прогрес і створюють можливості для українців як усередині країни, так і в усьому світі», — каже Денис Гурський, голова правління та співзасновник міжнародної організації SocialBoost.
Інновації та процвітаюча екосистема стартапів в Україні залишаються важливими, навіть попри лихоліття, викликані триваючою війною. Ці ініціативи служать маяками надії, демонструючи стійкість і рішучість українського народу. Підтримуючи інновації, ми сприяємо розвитку економіки, зростанню та розширенню можливостей людей спрямовувати свою креативність і таланти на позитивні зміни. У ці складні часи інвестування в український інноваційний та стартап-ландшафт є свідченням нашої віри у світле майбутнє, де технології та підприємництво зможуть подолати бар’єри війни та сприяти більш процвітаючий і взаємопов’язаний світ», — зазначив Володимир Червяков, керівник напрямку «Відродження бізнесу» Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Впровадження програми «1991 Acceleration» стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Для довідки:

SocialBoost — міжнародна організація, яка об’єднує спільноту стартапів і технічну експертизу з урядами та громадянським суспільством для розв’язання проблем економік, що розвиваються. SocialBoost створює та навчає спільноту стартапів, малих і середніх підприємств, а також розробляє власні ІТ-продукти для ефективного управління та демократії.

1991 Accelerator — флагманський проєкт ГО SocialBoost, перший і найбільший за пайплайном акселератор в Україні з фокусом на impact tech.

356
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно