Сюрприз під подушку та ялинку: українці зможуть привітати зі святами дітей із малозабезпечених сімей

З 16 по 26 грудня в Україні проходить благодійний проєкт «Сюрприз під подушку та ялинку». 

Кожен небайдужий може привітати з зимовими святами дітей із сиротинців та малозабезпечених сімей, «підвісивши» для них подарункові набори. Організатори ініціативи — міжнародний благодійний фонд Карітас України та найбільший онлайн-ритейлер країни ROZETKA.

Уже понад 20 років ми створюємо благодійні ініціативи, щоб допомагати тим, хто знаходиться в складних життєвих обставинах. Сьогодні ми мріємо, щоб до десятьох тисяч дітей із малозабезпечених сімей та інтернатів, якими ми опікуємося, прийшло свято. Щоб вони повірили в дива! Усі “підвішені” набори ми розподілимо між тридцятьма регіональними осередками по всій Україні, а також сімнадцятьма безпечними просторами на сході, біля лінії фронту, де діти знаходять психологічну підтримку та соціалізуються.

— говорить Владислав Шелоков, директор з мобілізації ресурсів та PR Карітасу України.

Кожен українець може «підвісити» благодійний подарунковий набір на сайті за спеціальною ціною.

Ми не вперше об’єднуємо українців навколо благодійної ініціативи: у 2020-му нам вдалося зібрати понад 60 000 продуктових наборів для Ба та Ді, а до 1 вересня цього року — близько 8 000 портфелів зі шкільним приладдям для дітей із малозабезпечених родин. Цього разу благодійні набори вартістю 289 грн складаються з товарів для творчості та розвивальних ігор для дітей. Ми закликаємо українців долучатися і здійснювати маленькі мрії тих, хто не сподівається на свято.

— коментує Владислав Чечоткін, співзасновник ROZETKA.

Організатори проєкту також запрошують до участі українські компанії, що можуть «підвісити» будь-яку кількість подарункових наборів.

·
112
·
super 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна