TABASCO розширює та посилює креативний департамент

Тепер він складається з 3 юнітів, кожен із яких очолили асоційовані креативні директори — Олег Завгородній, Артем Гусєв, Тетяна Білозорова. Вони ведуть проекти від моменту брифу до реалізації, займаються підбором команд, комунікацією із клієнтами, презентаціями, рішенням стратегічних задач.

Нова структура дасть можливість приділяти ще більше увагу кожному із клієнтів. Тепер клієнт зможе постійно тримати зв'язок з представником агентства, котрий приймає фінальні рішення зі стратегії та креативу.

Напрямок нового бізнесу на посаді Group Head очолив Сергій Артеменко, котрий у 2019 році долучився до команди як копірайтер.

«У своїх статтях я постійно кажу про те, що революція соціальних мереж обнулила “теорію шести рукостискань”, перетворивши її на два, а то й один контакт, котрий має принести очікуваний результат. Вертикальні структури майже завжди програють горизонтальним — у швидкості, простоті, ефективності, а найуспішніші проекти відповідають принципам agile. Клієнтам потрібні не процеси, а рішення. Для цього з ними повинні взаємодіяти не “посади” згідно штатного розкладу, а люди, котрі кайфують від того, що створюють крутий продукт тут і зараз.

Сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що TABASCO є прикладом структури нового типу, у якій креатив створюється не на вертикальному конвеєрі, а мобільним і талановитим креативним спецназом. Особливо приємно відзначити, що лідери креативних юнітів TABASCO виросли та розвинулись усередині агентства. Олег Завгородній, Таня Білозорова, Артем Гусєв та Сергій Артеменко — наші зірки, котрі заслужили право виступати у перших ролях та заражати бренди найяскравішим вірусом креативу та інновацій» — Олександр Смірнов, партнер та креативний директор TABASCO.

До речі, таку модель TABASCO почало тестувати ще у 2019-ому. Тоді асоційованим креативним директором став Олег Завгородній, котрий узяв під кураторство частину клієнтів. Це стало дуже ефективним кроком, тому наразі вирішили реструктуризувати весь креативний департамент агентства. До підвищення Тетяна Білозорова була Creative Group Head, а Артем Гусєв арт-директором TABASCO.

Вікторія Енкіна продовжує роботу на посаді директора агенції.

TABASCO - лідер рейтингу Advertiser's Choice з 2006 року. За 14 років запустили понад 500 брендів та зняли більше 1000 відеопроектів. Володарі Effie Grand Prix і переможці Berlin Music Video Awards. Працює на ринках 4 країн: Україна, Білорусь, Казахстан, ОАЕ.

Агентство провело наймасштабніші ребрендинги у історії країни: Vodafone, Credit Agricole, Raiffeisen та ін.

Олег Завгородній: 12 років у рекламі, понад 2 роки на позиції associate creative director. Численні нагороди на фестивалях, зокрема Cannes Lions National Diploma, "Print of the Week" у Lurzer’s Archive тощо. Серед клієнтів - Vodafone, Укртелеком, Samsung, АЛЛО, WWF, Hyundai, Kraft Foods, Carlsberg, Ferrero, Kernel, Universal Bank, Укргазбанк та багато інших.

Тетяна Білозорова: За 15 років у рекламі встигла попрацювати у топових українських та зарубіжних агентства (серед яких Кінограф, Publicis Russia, BBDO Moscow), набрати нагород (від КМФР до Effie), ощасливити багатьох впливових клієнтів (Nestle, Beeline, Intel, Vodafone, Альфа Банк, Masafi UAE, Ria.com та ін.). To be continued...

Артем Гусєв: понад 7 років досвіду роботи у галузі дизайна та реклами. Член ADC*UA, учасник Young Cannes Lions, стипендіат школи D&AD з публікаціями у Lurzer’s Archive. Працював з такими брендами, як МАУ, Альфа-банк, Credit Agricole, Алло, ZTE, Huawei, Citroen, Philip Morris.

Сергій Артеменко: 5 років у сфері реклами і маркетингу. Перемоги в конкурсах креативності Red Apple, Golden Drum, Golden Hammer, КМФР, Білий Квадрат, Young Lions Ukraine і ADC * UA Creative Express. Запуск бренду KABANOSY від «Дмитрук» на українському ринку, розробка промокампанії «Мріємо важливе» для goodwine, повний креативний супровід «Альфа-Банк Україна», АЛЛО тощо.

785
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно