Телеграм-бот пошуку роботи за геолокацією залучив 15 тис. користувачів за перший тиждень роботи та почав працювати у Європі

Із лютого багато українців були змушені лишити свої домівки, втікаючи від війни, а підприємства – релокуватися.

На новому місці пошуки роботи істотно ускладнювалися – люди банально боялися далеко від’їжджати від дому. А для багатьох компаній було критично важливо якомога скоріше знайти працівників, які б фізично знаходилися поруч, та в найкоротший час могли стати до роботи.

Так у Наталії та Олександра Соколових і народилася ідея знайомити компанії, які відновлюють роботу та мають вакансії, з працівниками, які фізично знаходяться поряд, та можуть вийти на роботу.


Тож вже у квітні запрацював https://t.me/JobPointBot – безкоштовний телеграм-бот, який у кілька кліків показує відкриті вакансії у потрібному радіусі, та де розміщену вакансію бачать усі кандидати, які шукають роботу поряд з новим місцем проживання.

Так, за допомогою простого, але винахідливого та вдалого рішення, нашій команді вдалося допомогти сотням українців більш впевнено почувати себе в ці складні часи, та дивитися в майбутнє з надією!

А рекрутери компаній, де є багато вакансій у магазинах, супермаркетах, точках продажу, складах та виробництвах, - нарешті перестають клеїти оголошення на стовпах, а знаходять потрібних кандидатів у один клік - через нашого бота.


Скористатися Jobpoint просто – для цього потрібно лише:

  • зайти на https://t.me/JobPointBot у Telegram
  • обрати точку на карті та радіус пошуку, якщо шукаєш роботу
  • відзначити відповідну точку на карті – якщо пропонуєш вакансію

Кандидати миттєво отримують перелік актуальних вакансій у обраному радіусі, а ще можуть прокласти маршрут до майбутньої роботи, а рекрутери – повідомлення від кандидатів які ВЖЕ зацікавлені у роботі, і знаходяться у потрібній локації, або поруч з нею.

Ніяких довгих гортань повідомлень у телеграм-каналах!

Лише актуальне “тут і зараз”!


Зручність та простота бота вже у перший тиждень його роботи привабила більше 15 000 користувачів. А в середині літа, через свою шалену популярність, він впевнено «помандрував» за межі України, де

географія його роботи наразі охоплює вже багато країн:

З огляду на таку популярність, засновники додали можливість надсилати вакансії кандидатам у потрібному радіусі, та зробили зручною роботу з ботом у мобільній та десктопній версіях для усіх користувачів, і планують ще низку важливих оновлень, одне з яких - інтеграція бота в більшість популярних месенджерів.


Бот доступний для кожного - він безкоштовний для користувачів та для розміщення вакансій.

Наразі тестується адресна розсилка вакансій за символічну плату, платні послуги для компаній з'являться вже восени. Тож саме час скористатися усіма можливостями сервісу без обмежень!

215
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно