Телеканал ТЕТ в Clubhouse провів дискусію з провідними продюсерами і сценаристами України

Команда телеканалу ТЕТ провела дискусію в новій соціальній мережі Clubhouse на тему «Телеканал і Продакшн. Від любові до ненависті один крок», де обговорила з представниками креативної індустрії тонкощі виробництва телевізійного контенту, правила вибудовування відносин між замовником і телеканалом, а також секрети створення успішного продукту.

У розмові взяли участь – генеральна продюсерка ТЕТ Оксана Петришин, креативний продюсер ТЕТ Роман Лукін, головний сценарист авторського бюро «Лосине Гніздо» Ігор Терехов, продюсер студії «Мамахохотала» Іван Мелашенко і креативний редактор комедійного серіального виробництва ТЕТ Галуст Мазманян, модератором виступила Надія Сперчун, маркетинг директорка ТЕТ.

В ході обговорення заявленої теми, всі учасники прийшли до висновку, що співпраця повинна ґрунтуватися на взаємній довірі і бажанні обох сторін створити хороший продукт. За словами Романа Лукіна, якщо проєкт виходить якісним, його результат виправдовує зусилля і все енерговитрати, навіть якщо був складний шлях пошуку компромісу.

Ідеальна схема співпраці – в період розробки проєкту обидві сторони повинні налаштувати один одного на правильну хвилю, щоб в момент активного робочого процесу, була тільки точкова участь і легка дискусія, які будуть допомагати, а не деструктивно заважати. Продакшн повинен вірити в концепт і стрижень історії, яку хоче реалізувати

розповів креативний продюсер телеканалу ТЕТ.

За словами Ігоря Терехова, важливий професіоналізм, правильний розподіл завдань і обов'язків. Багато продакшнів після підписання договору і входу в цикл виробництва, перекладають відповідальність за продукт на канал – редакторів, продюсерів, таким чином скидаючи з себе обов'язки, що негативно може позначитися на кінцевому результаті.

Розвиваючи тему довіри, Роман Лукін заявив, що викликають прихильність сценаристи, у яких за спиною є успішно реалізовані кейси, але це не визначальний фактор вибору їх ідеї. Потрібно детально вивчити заявку, історію, яка пропонується і, звичайно ж, почитати діалоги, щоб зрозуміти, наскільки глибоко в продукті розвивається заявлена тема. У свою чергу, Оксана Петришин, генеральна продюсерка телеканалу ТЕТ, додала, що, починаючи працювати з новим підрядником, в чию ідею керівництво телеканалу вірить, варто відпускати авторів і дозволяти їм у пілотній серії бути тотально вільними, тоді вийде скласти цілісну картину майбутнього проєкту.

Довіра – це, коли ти говориш, що тобі подобається сцена, як вона написана і пропрацьована в сценарії, і, не дивлячись на те, що телеканал не згоден, він дозволяє її залишити. Наша креативна сфера найсуб'єктивніша з усіх можливих. Адже скільки людей, стільки й думок

підсумував Іван Мелашенко, продюсер студії «Мамахохотала»

Всі учасники розмови зійшлися на думці, що вдале співробітництво і успішно реалізована ідея, залежать від впевненості обох сторін в якості виконання своєї роботи. У каналу є експертиза і розуміння цільової аудиторії, її уподобань і як правильно презентувати нові продукти глядачеві, коли як автори і режисери можуть врахувати в процесі створення проєкту всі виробничі тонкощі і зробити продукт, який отримає успішні рейтинги на телебаченні. 

·
624
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно
Головна