Tlumach.creative – воєнний словник для креативної індустрії

Слова – сила креативників. Вони складаються у ключові повідомлення та слогани, що допомагають достукатися до аудиторій. Під час війни професійний словник змінився: слова набули нових значень. Тому у квітні команда MAINSTREAM вирішила створити воєнний словник для креативної індустрії.

Спочатку це були пости на сторінці агентства в Instagram. Після отримання схвальних коментарів, репостів та вподобайок, наша команда вирішила масштабувати проєкт та запустити окрему сторінку в Instagram @tlumach.creative.

Сторінка постійно поповнюється новими словами та фразами. Підписники можуть долучитися та залишити свій варіант у спеціальній формі на сторінці @tlumach.creative. Кращі будуть опубліковані у стрічці. А за підписку на проєкт команда MAINSTREAM дарує корисний чек-лист про те, як працювати з креативом.

Tlumach створено для того, щоб принести трішки професійного гумору у цей складний час. Ми запрошуємо представників креативної сфери доєднатися та іронічно поглянути на те, яких значень набули звичні комунікаційні терміни сьогодні

– команда MAINSTREAM.

1092
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно