У 2020 році телеканал ТЕТ запустив 9 проєктів

2020 рік вийшов вкрай успішним для телеканалу ТЕТ. Не дивлячись на карантин, креативна команда телеканалу встигла реалізувати всі намічені плани, запустити чимало нових проєктів, завдяки чому збільшила показники долі та рейтингу. Детальніше про цьогорічні прем’єри телеканалу читайте нижче.

Наше головне завдання — створювати контент, який буде підіймати настрій українцям. Особливо під час карантину ми розуміли, що ніяк не можемо підвести наших глядачів, тому робили все можливе для того, щоб вони не сумували і усмішка ніколи не сходила з їх облич. Наші шоу та ситкоми дають можливість аудиторії подивитися на реальність, звичні життєві ситуації, через призму доброго гумору

Оксана Петришин, генеральний продюсер телеканалу ТЕТ

«Батько рулить» — адаптація американського ситкому Man with a plan з Меттом Лебланом від каналу CBS. За сюжетом, щасливий батько великої родини все життя працював та бачив сім’ю лише по вечорах, але його життя різко змінюється, коли дружина вирішує піти на роботу та перекласти на нього всі хатні обов’язки. Головні ролі в ситкомі виконали: Олександр Станкевич, Катерина Варченко, Варвара Кошова.

Батько рулить

«Супер Жінка» — власний формат телеканалу, який був продовжений на другий сезон. Як і раніше, учасниці знайомлять всю країну та одна одну зі своїм життям для того, щоб отримати звання супер жінки. У другому сезоні взяло участь багато популярних українок, серед яких — Таня Пренткович, Ксенія Манекен та інші.

Супер Жінка

«Прибулець» — 30 листопада на телеканалі відбулася прем’єра неопізнаної літаючої комедії. Задум серіалу належить креативному продюсеру телеканалу ТЕТ Роману Лукіну. Цей ситком про життя майбутнього подружжя, яке тільки почало налагоджувати сімейний побут і взаємини, але неочікувано поряд з їх будинком зазнає аварії космічний корабель з прибульцем. У серіалі знялися – Анатоль Фон-Філандра, Марія Крушинська, Володимир Кравчук.

Прибулець

«Панянка-Селянка. Україна — Польша» — вже протягом шести років дівчата з різних соціальних верств міняються життям на 3 дні. Вони намагаються зрозуміти як живуть інші, зануритися у їхні світи, весело провести час та знайти нових знайомих. Цього року глядачі телеканалу ТЕТ побачили продовження міжнародного сезону та різницю між побутом та стилем життя українок та польок.

Панянка-Селянка

«Євродиректор» — комедійний телесеріал вийшов у ефір 17 серпня. Він розповідає про те, як змінилося життя вчителів та учнів Кривопільської школи, коли через нову освітню реформу з’являється директор з Нідерландів, який за рік має зробити освітню установу європейського зразка. У ситкомі знялися такі актори, як Гарік Бірча, Артемій Єгоров, Катерина Варченко.

Євродиректор

«Богиня шопінгу. Екстремальний сезон» — легендарний проєкт про моду, гумор та стиль також отримав продовження у цьому році, лише з деякими змінами — відтепер участь беруть три учасниці замість двох і мають вони долати чимало перешкод перед фінальним дефіле.

Богиня шопінгу

«Країна У 2.0» — у вересні вийшов новий сезон скетчкому, який зберіг тільки структуру вертикалльних скетчів, а от герої та ситуації стали новими і ніяк не пов’язані з попередніми випусками. Героями скетчів стали найкращі команди «Ліги сміху».

Країна У 2.0

«Одного разу під Полтавою» — ситком вже більше 6 років демонструється на українському телебаченні. Одразу три сезони протягом 2020 року побачив глядач, а прем’єра останнього 11 сезону, який складається з 20 серій, відбулась 26 жовтня. На 2021 рік також заплановане продовження історій героїв, які так полюбилися глядачу телеканалу ТЕТ.

Одного разу під Полтавою

«Танька і Володька» — другий сезон комедійного ситкому, у якому знялись Тетяна Песик та Тарас Стадницький. У серпні герої з телеекранів поділилися лайфхаками, як миритися після сварок, знаходити пригоди на свою голову та втрапили у чимало кумедних ситуацій.

Танька і Володька

Нові сезони «Одного разу під Полтавою», «Прибулець», «Батько рулить» та «Країна У» український глядач побачить вже у весінньому сезоні. 

·
1335
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно
Головна