У Франції створили найдовшу у світі книгу — вона має 21 450 сторінок

У Франції випустили обмежене видання єдиного тома манґи «ONEPIECE» («Неподільність»). Її називають найдовшою книжкою, що наразі існує. Видання має 21 450 сторінок, тому його фізично неможливо прочитати.

Автор видання — художник Ілан Мануаш. Для нього воно стало більше за книгу, митець розглядає «ONEPIECE», як «скульптурний матеріал».

За словами представника французького видавця книжки JBE: «ONEPIECE — це нечитабельна скульптура, що набирає подоби книги — найбільшої на сьогодні за кількістю сторінок і шириною корінця, — яка матеріалізує екосистему онлайн-поширення коміксів».

Там також зазначили, що цей артоб’єкт з’явився завдяки «великій кількості доступного онлайн-контенту та нестримному зацифруванню індустрії коміксів».

Збірку манґи можна було придбати за €1900 (₴70 000). Наклад у 50 примірників закінчився за кілька днів з початку продажу.

One Piece — манґа Ейічіро Оди. За мотивами манґи випущено тринадцять повнометражних фільмів, а також близько тридцяти ігор для різних ігрових консолей. Ця манґа входить до найвдаліших видань компанії Shueisha за всю історію. Оригінальна манґа One Piece занесена до Книги рекордів Гіннесса як твір з найбільшою кількістю опублікованих копій однієї серії коміксів одним автором, нині надрукували вже понад 416 мільйонів копій.

Джерело: Читомо

469
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно