У Києві пройде EASE & Wtech Meetup, присвячений питанням гендерної рівності в бізнесі

18 березня в Києві Європейська асоціація програмної інженерії спільно з жіночим ком’юніті Wtech проведе мітап для жінок. Зокрема для учасниць ком’юніті EASE & Wtech.

Перший offline meetup у цьому році буде присвячений темі прав жінок. На івенті учасниці будуть говорити про гендерну рівність та командоутворення в бізнесі.

Спікерки — керівниці IT-компаній і освітніх програм, які допомагають жінкам реалізувати свій бізнес-потенціал. А саме:

Вікторія Тігіпко та Вірослава Новосильна. Вони розкажуть про роботу Wtech і про те, чому правильне ком’юніті є дуже важливим на шляху до жіночої професійної реалізації.

Любов Мочалова — CEO EASE розповість про діяльність асоціації та поділитися досвідом того, як вивести проєкт у продуктивну діяльність за 4 місяці, дасть практичні поради на тему того, з чого починати бізнес, як працювати з командою і від яких працівників краще відмовитися на старті, чому будь-який стартап потрібно почати з піару і який піар є найбільш ефективним у сфері IT.

Галина Палійчук, керівниця GROWTH SHOP в Україні. Випускниця Swedish Institute Network for Future Global Leaders. Залучала до партнерств на проєктах корінні народи в Канаді, де жила та працювала. Будує проєкти та бізнеси з нуля, обожнює соціальне підприємництво та прагне будь-який бізнес, з яким працює, повернути у сторону інноваційності та соціального імпакту. Колишній юрист з прав людини, що тепер привносить цю філософію у роботу зі стартапами.

Тетяна Сахарук — генеральний директор ініціативи ООН, спрямованої на заохочення соціальної відповідальності бізнесу «Глобальний договір ООН в Україні», розповість про нові можливості для бізнесу від мережі UN Global Compact, дасть рекомендації про формування команди з точки зору гендерного балансу, поділиться перевагами залучення бізнесу в сферу гендерної рівності і жінок на управлінських посадах.

·
527
WTECH
Ukraine
Читачів
3
  • Дар'я Чайка
  • Andrii Iamshanov
  • Валерия Яковенко
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна