У Києві відбудеться «Марафон для всіх»: Нова пошта запрошує подолати дистанцію за тих, хто не може бігати

2 жовтня в столиці відбудеться «Марафон для всіх», де кожен охочий зможе подолати дистанцію в 1 кілометр за марафонця життя — людину, яка не може бігати через вік, хворобу чи інші життєві обставини, проте заслуговує на медаль своїм незламним характером та силою волі. Реєстрація на забіг безкоштовна.

«Це вже третій „Марафон для всіх” — навесні 2020 року свої дистанції за марафонців життя долали кур’єри Нової пошти, а восени проєкт вийшов у новому звучанні — до забігу долучалися в онлайновому форматі. Участь у цих забігах взяли понад 2000 людей, — говорить співзасновниця Нової пошти”, бренд-амбасадорка NewRun Інна Поперешнюк. — Щоб підсилити енергію підтримки на „Марафоні для всіх” цього разу, ми запросили до забігу особливого гостя. Дистанцію подолає людина, яку минулого року номінували на участь як марафонця життя».

Час і місце старту: 2 жовтня, 15:00, вулиця Хрещатик, 24. Стартові набори будуть видавати на локації з 09:00 у цей же день. Якщо учасники не з Києва, вони також можуть приєднатися до особливого забігу в будь-якій точці України онлайн. До них стартові набори відправить Нова пошта за кілька днів до марафону.

Щоб подолати дистанцію замість того, хто мріє про це, але не може бігати, треба заповнити заявку до 28 вересня: bit.ly/3kr3jAA.

Якщо ви хочете довірити іншому здійснити своє бажання про медаль, залиште свої контакти й історію тут до 28 вересня: bit.ly/3lFBRP6.

28 вересня набір учасників буде завершено і утворяться пари. А 2 жовтня бігуни вийдуть на дистанцію з наліпками на формі, де будуть вказані імена героїв, заради яких вони біжать.

Що: перший офлайн «Марафон для всіх».

Де: місто Київ, вулиця Хрещатик, 24.

Коли: 2 жовтня, 15:00.


580
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно