У Львові побудують школу мистецтв

29 жовтня відбулось засідання журі відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію будівництва школи мистецтв з концертним залом у Львові. Проєкт покликаний надати містобудівне вирішення розташування школи мистецтв з врахуванням усіх вимог історичного середовища.

Загалом, на конкурс зареєструвалось 36 учасників та авторських колективів.

«Перемогла група архітекторів, які відзначились вже проєктами багатьох визначних сучасних будівель та установ у Львові. Зокрема, йдеться про нові адміністративні будівлі заводу «Ензим», які вразили всіх своєю дуже коректною цікавою новою реконструкцією, а також нещодавно відкритий Муніципальний мистецький центр і Музей міста. Всі ці проєкти належать архітекторам, які перемогли.

Щодо специфіки проєкту будівництва мистецької школи, то це є будівля, яка буде найбільш коректно вписана в історичне середовище. Серед всіх запропонованих варіантів вона пропонує неймовірно активне використання генплану з різними функціональними зонами, з тим, щоби територія цієї школи стала центром для спільнот, які живуть навколо. Так, для мешканців там будуть невеличкі спортивні зони та зони для дітей, а також цікаві настили та тераси, криті майданчики. Там буде дуже велике різноманіття функціональних зон. Дуже філігранно використано простір для самої концертної зали, йдеться про неповторну концертну залу, аналогів якій немає у Львові. Вона буде з прозорими стінами. Архітектори мислили не тільки в плані, але й у розрізі. Вони по рівнях, використовуючи складний рельєф, та дуже коректно цю будівлю розмістили.

Проєкт переможець передбачає створення нової міської площі, де буде комфортно не лише для учнів та мешканців оточуючої забудови, а й для проведення фестивалів, перфоменсів, тощо. Загалом проєктований простір забезпечить інклюзивний доступ для всіх охочих. Окрім цього, частина вуличних просторів буде закритою від опадів, що дозволить проводити заняття та міські події на вулиці», — зазначив начальник управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев.

Джерело: Львівська міська рада

·
434
CASES
Ukraine
Читачів
99
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +93
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна