У Price.ua нове керівництво: з агрегатора цін у comparison shopping

Власник Universal Commerce Group замінив керівництво компанії та проєкту Price.ua. У планах зробити Price.ua найкращим сайтом comparison shopping в Україні. Термін — кінець 2022 року.

Посада СЕО UCG і CEO в Price.ua зайняв керівник проєкту з працевлаштування Trud.com Андрій Давида. Під його керівництвом TRUD увійшов до трійки найкращих ресурсів з пошуку роботи в країнах СНД й успішно адаптувався під зміни ринку у 2020-2021.

За словами Андрія, в планах оновленої команди зробити Price.ua найкращим сайтом comparison shopping в Україні вже у 2022 році.

«Ми з командою зараз активно переглядаємо стратегію розвитку продукту і бізнесу, — говорить Андрій Давида. — Плануємо завершити трансформацію з сайту порівняння цін у сервіс порівняння вигідних покупок. Основний орієнтир - стати для покупців експертом у виборі покупок. Для цього ми поставили за мету - по максимуму наповнити сайт корисним контентом (відгуки, оцінки, рейтинги, огляди тощо), збільшити кількість пропозицій магазинів та акційних товарів, запропонувати покупки на виплат».

Глобальна мета — вивести Price.ua в топ e-commerce сайтів України. Досягти такого результату я планую вже до кінця 2022 року.

Ми відмовилися від каналів трафіку, які показували низьку конверсію.

В першу чергу, була проведена оптимізація витрат, реструктуризація, реорганізована робота команди, налагоджена комунікація між усіма співробітниками, через те, що проєкт ще у 2020 повністю перейшов на віддалену роботу.

Також був змінений підхід в маркетинговому просуванні Price.ua й орієнтир на задоволення потреб магазинів.

«Ми відмовилися від каналів трафіку, які показували низьку конверсію в покупках з боку інтернет-магазинів, що призводило до втрати ряду партнерів. — розповідає СЕО проєкту, — Ми плануємо не тільки повернути ці магазини, але і залучити нові. У просуванні зробимо акцент на збільшення повернення лояльних користувачів шляхом розвитку цінності продукту та популяризації бренду. Також ми продовжуємо закупівлю якісного трафіку з пошукових систем, соцмереж та інших перевірених джерел. Тестуємо закупівлю на аутсорс в агентств інтернет-маркетингу. І вже бачимо перші позитивні результати».

Наша мета — давати магазинам потенційних покупців з конкурентною конверсією в покупки, збільшувати продажі. Розглядаємо тестування співпраці по маркетплейс моделі.

·
300
·
super 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна