У травні відбудеться щорічна digital-конференція UKRAINIAN DIGITAL FORUM 4.5.0

21 травня відбудеться форум для маркетологів, підприємців та digital-спеціалістів, які шукають можливості адаптувати бізнес до нових реалій економіки та хочуть вийти на міжнародні ринки.

Працююча економіка — надійний тил української армії. Для когось найкращим рішенням стане адаптація бізнес-моделі для роботи на локальних ринках в Україні, а для когось це масштабування бізнесу на міжнародні ринки або навіть створення нових продуктів для цієї аудиторії.

Спікери

  • Роман Гавриш — засновник та керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance. Понад 12 років допомагає розвивати бізнеси та маркетингові компетенції їх власників.
  • Влад Ноздрачов — засновник Nextedo, співзасновник школи SUPERLUDI. Створив EdTech-платформу Nextedo, яка включає в себе: софт побудови симуляторів для освіти SUDO, бізнес-школу Superludi, формат івентів New Economy Days та школу для підприємців Unit School of Business
  • Віталій Вальков — засновник онлайн платформи навчання для творчих — CREO, спільноти для фрілансерів та дизайнерів з понад 25 тисяч учасників.
  • Святослав Сербин, Ксенія та Микита Фурсови, Павло Антонов та інші топ-спікери.

Дізнатися більше про лайн-ап конференції та зареєструватися можна на сайті.

725
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно