У Watsons запускається нова лінійка товарів з Гусем

Персонаж з інтернету, популярний мем Гусь, знову виходить в офлайн-комунікацію. Цього разу — у мережі магазинів Watsons. Компанія в колаборації з Гусем підготувала лінійку товарів в оновленому дизайні. В асортименті цього літа будуть представлені:

  • косметичні серветки;
  • кишенькові вологі серветки;
  • пластирі.

Кожен з перелічених товарів буде представлений в трьох варіантах дизайну із зображенням популярного персонажа. Гусь, як і раніше, буде жартувати і розважати своїх фанатів.

Випуск лінійки товарів в оновленому дизайні — це новий етап в партнерстві Гуся з компанією Watsons. Перші продажі товарів, створених в колаборації, почалися в мережі в жовтні 2018 року. Ініціатором угоди стала компанія Art Nation Agency, яка управляє ліцензійними правами бренду "Гусь". Першими в продаж надійшли косметичні серветки з інтернет-мемом на упаковці. Покупець їх оцінив і мережа поступово випускала нові товари: столові серветки "для бунтарів і переможців", туалетний папір, "царські" паперові рушники і кишенькові паперові хусточки. За рік успішної роботи компанія Watsons вирішила розширити асортимент і перезапустити лінійку в новому дизайні. Крім того, мережа розробляє подарункові набори з Гусем. Вже у вересні цього року вони будуть у продажі на полицях магазинів Watsons. Зараз мережа налічує 429 магазинів у більш ніж 100 містах України, де обслуговується майже 3 млн покупців щомісяця.

Гусь — однозначно впізнаваний персонаж. Це яскравий герой, спічі якого іскрометні і близькі багатьом. Ми бачимо, він викликає посмішку у наших покупців і точно не залишає їх байдужим

коментує Свистунова Ксенія, провідний спеціаліст відділу приватних марок компанії Watsons

Щодня аудиторія Гуся зростає, але вже не тільки в онлайн-просторі. Бренд, народжений в інтернеті, все частіше говорить з аудиторією оффлайн, бо його гумор відображає актуальну картину світу для багатьох українців.

Ми розвиваємо бренд Гуся з 2017 року. Тільки за останній рік інтернет-мему довірили комунікацію про свої продукти і послуги такі компанії: Watsons, Visa, Сільпо, Київський метрополітен, Unicef ​​та інші. Кожен з них — лідер у своїй категорії. За допомогою Гуся компанії формують якісно новий контакт зі своєю аудиторією, тому що персонаж говорить з нею однією мовою — з гумором і на злобу дня. Зараз у Гуся понад 160 000 друзів в Facebook і близько 60 000 — в Інстаграмі. Але його оффлайн-аудиторія вже давно досягла мільйонів і ми працюємо над тим, щоб фанатів було більше

коментує генеральний продюсер Art Nation Agency Едуард Арамович


·
1263
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна