УКРАЇНА 2022: Освітні можливості для молодих талантів у сфері Штучного Інтелекту і Машинного Навчання

В Україні зародилася й динамічно розвивається унікальна екосистема штучного інтелекту (AI) з молодими талантами, які прагнуть знань і самореалізації, досвідченими експерт(к)ами, ментор(к)ами, інвестор(к)ами та університетами.

Одним із найважливіших чинників розвитку цієї екосистеми є можливість здобуття швидкої, доступної та якісної освіти в галузі AI та машинного навчання (ML).

Саме тому технологічна компанія Roosh ініціювала проект AI HOUSE, який вже встиг випустити своїх перших студентів та студенток Deep Learning Creator School. AI HOUSE отримав 136 заявок, навчив та випустив 15 нових фахівців і фахівчинь. Цього ж року знання здобудуть ще більше молодих талантів.

Школа “How to Run an Effective Machine Learning Research”

З 26 по 30 січня AI HOUSE спільно з Українським католицьким університетом проводять школу “How to Run an Effective Machine Learning Research” у київському центрі УКУ. Школа присвячена процесу ефективного дослідження в галузі машинного навчання.

В рамках заходу студентів і студенток навчать організовувати та вести індустріальні дослідження в галузі ML, а саме:

  • робити швидкий пошук та опрацювання наукових статей
  • організовувати та вести облік експериментів
  • робити пошук та збір датасетів для тренування ML-моделей

Тиждень машинного навчання “AI HOUSE Machine Learning Week”

З 23 по 27 лютого на базі КПІ пройде Тиждень машинного навчання, організований AI HOUSE за участі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національного університету “Львівська Політехніка” та Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

45 талантів з трьох універів об'єднуються в міксовані команди і протягом 4 днів працюють із ментор(к)ами-представниками бізнесів над ML-проектами. На 5 день учасники й учасниці презентують свої проекти, які оцінюватимуть CTO великих компаній.

RL Challenge

AI HOUSE разом із Pawa ініціювали трьохмісячний RL challenge (RL - Reinforcement Learning, навчання з підкріпленням), в рамках якого студент(к)и зі всієї України мають навчити бота проходити 10 рівнів гри, мінімізувати час проходження гри ботом і останнє завдання поки залишається таємницею. Челендж проходить у три етапи за грудня 2021 по березень 2022.

Спочатку до RL Challenge долучилось 45 людей (11 команд), та вже до другого туру пройшли 17 людей (5 команд). У челенджі наразі беруть участь студент(к)и Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національного університету “Києво-Могилянська Академія”, Донецького національного університету імені Василя Стуса та інших.

ОТЖЕ

AI HOUSE надає талантам вільний доступ до якісної освіти в галузі AI, збираючи разом геніїв із усього світу та докладаючи максимум зусиль для перетворення України на AI-хаб міжнародного рівня.

Цього року AI HOUSE запланував 13+ заходів впродовж 11-ти місяців, щоб залучити більше тисячі талантів. Це будуть і воркшопы, і офлайнові курси під керівництвом топових експертів та експерток індустрії. А також хакатони, креативні табори й навіть заходи у форматі "тільки за запрошенням" для лідерів галузі. Цей рік обіцяє стати дуже насиченим у контексті AI-навчання для українських талантів. 

1108
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно