Україна однією з перших в світі країн створила кібер-армію з волонтерами

Україна стала, певно, однією з перших в світі країн з кібер-армією! 

В Україні, мабуть, скоро з'явиться нове державне свято — день кібервоїна! І припадатиме це свято на 26 лютого. Саме в цей день наш міністр цифрової трансформації, Михайло Федоров, оголосив про створення української ІТ-армії.

У нас дуже багато талановитих українців у цифровій сфері: розробники, кіберспеціалісти, дизайнери, копірайтери, маркетологи, таргетологи тощо.

зазначає цифровий гетьман України Михайло Федоров.

Завдання армії: наносити удари по цифровій інфраструктурі ворога — сайтах банків, пропагандистських медіа тощо.

Вам може здатись, що повалити сайт якого-небудь міністерства росії, мабуть, дуже складно. Але не переймайтесь. Як і значна частина ініціатив Мінцифри, ця є дуже простою і зручною. Вам достатньо долучитись до телеграм-каналу ІТ-армії, і далі просто виконувати завдання, що їх там публікують. 

Лише протягом кількох днів існування, канал суттєво зріс. Станом на 3 березня в ньому вже понад 276 тисяч підписників (кібервоїнів). 

До речі, в кібер-війні проти росії ми не одні. 25 лютого хакерське угруповання Anonymous оголосило, що на знак протесту проти вторгнення в Україну оголошують росії «кібервійну». І вже незабаром сайти Міноборони та Міністерства закордонних справ РФ стали недоступні.

Після початку дії української кібер-армії кількість сайтів банків, медіа, міністерств та різноманітних ФСБ дедалі більшає. Чимало користувачів російського сегменту інтернету жаліються, що їм дедалі складніше ігнорувати дійсність і ховатись від правди.

Успіхи України в кібервійні визнає навіть гіркін-стрєлков. 

К сожалению, как отмечают многие люди, у противника получается лучше – та массированная пропаганда, которую Украина ведет на население РФ, забивает российские официальные СМИ. В интернете забивает полностью. Адекватного шквала со стороны России нет. Где наши съемки разбитых колонн врага? Где наши беспилотники, где наша военная пропаганда?

Сучий син Гіркін

Долучаймось до української кібер-армії! 

1744
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно