За даними аналітичної компанії Chainalysis українці заробили близько $400 млн прибутку від інвестицій в біткоїн минулого року, про що пише Мінцифри. Завдяки цьому, Україна опинилась на десятому місці в списку країн-криптолідерів.

«Для нашої команди нещодавнє дослідження є індикатором, який вкотре свідчить про доцільність легалізації криптобізнесу в Україні. Громадяни та криптокомпанії зможуть офіційно працювати та отримувати доходи від операцій з новими активами. Доходи учасників інноваційного ринку забезпечуватимуть державний бюджет додатковими надходженнями. Зокрема, це стане можливим з прийняттям профільного законопроєкту «Про віртуальні активи». Адже створення прогресивного правового поля забезпечить як сталий розвиток сфери віртуальних активів, так і необхідні передумови для максимально швидкого прориву України на шляху цифрової трансформації», — наголосив заступник міністра з питань розвитку IT Олександр Борняков.

Також в 2020 році фахівці компанії вивчили індекс прийняття криптоактивів в різних країнах. Відтак виявилось, що в Україні найбільше застосувань таких активів населенням у світі.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України